Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Tady prostě pod 2* nepůjdu, tohle je guilty pleasure mého dětství.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

HIMYM mám hrozně rád a v průběhu třetí řady by mě nenapadlo, že svoje hodnocení o hvězdičku snížím, ale kvalita v posledních sériích tolik klesla, že už mi začíná být jedno, která bude Tedova vyvolená.

Den zrady (2011)

Výborný film o divácky ne příliš vděčném tématu.

Láska na druhý pokus (2004)

I přesto, že mě to emocionálně moc nezasáhlo, což je pro mě u romantických filmů zásadní, jdu do kladného hodnocení. Je to velmi dobře napsané, poměrně neokoukané ústřední duo nezklamalo (a když nebylo co hrát, fungovaly zamilované pohledy a úsměvy). Snaha filmu o poselství, jak učinit svoji polovičku šťastnou funguje a délka filmu je absolutně v pohodě. Strávit hodinu a půl u téhle netradiční romanťárny vám rozhodně neublíží.

Warrior (2011)

Maličko sentimentální, ale na mě to v tomto případě absolutně fungovalo. Hardy, Edgerton i Nolte jsou úplně super. Filmu jsem věřil od prvního traileru a nakonec jsem dostal přesně to, v co jsem doufal. Smutné, že se tahle zápasnická pecka nedostala do našich kin. P.S. Tommy se po odchodu z ringu nechá přejmenovat (víte na koho) a zamíří víte kam.

Trainspotting (1996)

Choose life. Choose a movie. Choose Trainspotting.

Bastardi (2010)

Pana učitele Majera si dokážu představit v Expendables. Takovej rafinovanej a nenápadnej zabiják jim chybí.

Griffinovi (1999) (seriál)

Skvělá zábava. Momentálně si s touto povedenou rodinkou vynahrazuju velké zklamání ze Simpsonů, jejichž kvalita šla v posledních dvou sériích ukrutně dolů. Především Stewiho a Briana si nejde neoblíbit. Pátou hvězdu si nechám jako rezervu do dalších dílů.