Světák (2006)

problém tohodle filmu není ani ben affleck (kterej mě nijak neuráží), ani otázka, zda drama či komedie. problém je, že sem to viděla už 2x... a pokaždy do 10 minut netuším, co bych odpověděla na otázku: o čem to je? nevim, dál.

Narušení (1999)

sem asi jedinej člověk týdle planety, kterýmu angelina spíš lezla na nervy, než že by smekal před geniálním hereckým výkonem... přiznávám, že sem zaujatá, neb celková herecká kariéra týdle ženy mi nic moc neříká. mám pocit, že jsou to spíš fyzická výbava, rty a oči, co jí dělaj něčím zajímavější... ale rolí sociopatky mě nějak nezaujala. i když je pravda, že se jí to asi povedlo, v jednu chvíli mi nepřišla jako rozcepenej fracek, kerej potřebuje akorát tak pořádně na prdel, ale docela sem se jí bála :) 80% je fér, whoopi sedla, winona jako rozhašenej teenager taky, příběh dobrej. nenásilně podáno, že každej z nás má ten svůj boj

Walk the Line (2005)

od všeho kousek, ale tak nějak ne všechno. ani hudební kariéra, ani pořádně ten život soukromej. ale je to dobře natočený a musím kontstatovat, že mě placama ale neskutečně sral :)) což je evidentní zásluha výkonu pheonixe. dobrá práce, i když mě to úplně za srdce nechytlo. 70%

Záchranáři (2006)

kevinovi šito na míru, dalo by se říct. příběh tak jako standard bez nějak výjimečnejch zlomů nebo novinek, ale kdo má taky pořád co vymejšlet novýho, dyž de o záchranáře :) kutcher a jeho popojíždějící dramatickej ohryzek mi taky trhal žíly... ten kluk mi pořád nějak nesedí, nikde. nicmene, původně byla jistá trojhvězdička, ale závěrečná půlhodina, kde se konečně začalo něco dít, to vytáhla na 4*. nebudem si nic namlouvat, americký jako prase, nic tak moc originálního, ale sedlo mi to a bavila sem se náramně, aspoň teda tu druhou půlku filmu, kdy skončil bazén, významný pohledy a americký kolegialní humor :))

Znovu a jinak (2011)

tak nevim, co vysoudilo tolik nadšenejch ohlasů... výkon charlize je, pravda, hrdinskej a skutečně člověku leze na nervy, protože se chová jako kráva. takže tý to vyšlo. zbytek je nudnej příběh o zkrachovalci, chudince, která blaaablaaa blaaa. a takovej mi přišel celej film. blaa blaaa blaaa. sice se to tváří tak jako "nezavisle", indie někdo tady podotkl... ale mě to přijde spíš znouzecnost. vůbec mě to nechytlo, pak jen "aha, konec jo? hm, ok"... 40% za charlize

Voda pro slony (2011)

pro mě milý překvapení. při kombinaci reese a pattison sem čekala patetickou kňourárnu s dlouhejma pohledama, a vono ne. příběh žádnej velkej počit, ale krásně koukatelný, dojemný, pěkná pohádka o tom, jak dobro vítězí, i když to není prdel. a opravdu zaskočeno pattinsonem, nedoufala sem, že je schopnej i jinejch výkonů než svit ve slunci a pohled pln zkušenosti a zármutku. na oskary to není, nebudem si lhát, nicméně hezky se na to koukalo... sázka na jistotu, myslím.

Hrdinové (2006) (seriál)

jako jooo, dobrý. ale mám pocit, že je to poněkud překombinovaný. ke konci už sem se trošku ztrácela. a taky mě dost silně rozčiloval vztah "otec-dcera", kterej mi přišel moc přehnanej, až uchylnej, nemůžu si pomoct.

Gangy New Yorku (2002)

tak sem to videla uz trikrat, pro jistotu. a nazor se nezmenil. nudilo me to, ac vyprava a celkovej vizual byl udelanej bezpochyby s dokonalosti. nicmene to bylo asi jediny, me uchvatilo. jinak nuda nuda nuda, vecny tema, lewis me tam vubec nesednul, zombie party poloopic a primitivu. ale kdyz ctu komentare o dechberouci show a ucebnicich dejepisu, tak to budu muset dat asi jeste jednou ocima jinyma, treba se moje mineni zmeni a "uvidim"...

Vzorec pro vraždu (2002)

boj mezi 3 a 4*. nakonec, díky výkonu Ryana Goslinga se musím přiznat, dávám 4. má to spád, i když je občas děj poněkud překombizovanej nebo zbytečně rozpatlanej, tak je to docela slušná dedektivka posledních let. nic tak světabornýho, to zase né, ale S.B. neni bláznivá a roztomilá, oba kluci sou dostatečně psycho a vopravdu, ryan tomu vévodí, foutek jak má bejt.

Top Gun (1986)

tsive, to je amerika :))))) vyborny retro. ac je to teda propaganda jako prase, tak je to proste dobry :)) tak jako o nicem, ale kdykoli se na to kouknu znova :)