Do Říma s láskou (2012)

bavil mě zpívajicí pohřebák. jinak pro mě další v řadě allenovskejch rádoby vtipnejch filmů ze života lásky. nějak se mi nedaří přijít na chuť tomudle klasikovi. přijde mi to všechno pořád tak nějak na jedno brďo, dyby ho člověk "neznal", tak by hádal problémy s potencí či latentní homosexualitu

Lítám v tom (2009)

enšpígl řekl vše... co třeba říct. myslím, že by se to mělo promítat všem lidem středního věku, aby věděli, že v prdeli nejsou sami

Bláznovo zlato (2008)

na tomdle filmu je asi nejhezčí to moře, sluničko a opalení krásní lidé. nebejt otce sutherlanda a jeho krásné dcery, tak to stojí za hovno úplně

Počítání mrtvých (1999)

tak nějak mi ten film přijde v pohodě... ale nakonec vůbec nevim proč. o čem to bylo, co mi bylo naznačováno, ukazováno, předváděno.. takže vlastně nevim, proč sem něco píšu

Nesvatbovi (2005)

naprosto v pořádku zábava bez plácání se do kolen... a potěšilo mě, že hlavní hrdinky nejsou třeba židovky, aby se na tý síle lásky přidalo. will ferrell mi zpestřil tu limonádovou finálovku, které nás opět obyvatelé optimistického kontinentu neušetřili.

Příšerná tchyně (2005)

jeden z dalších precizních hereckých výkonu mexické krásky, na níž je krásné a zajimavé pouze to, že je mexická. možná...

Projekt X (2012)

slušnej mejdan... takhle nějak sem si to dycky chtěla úžít. velice odpočinkové

Kamarád do deště (1988)

todle je vyloženě triáda!!! Tenhle majstrštyk zabil hned třikrát. Film, ústřední píseň a následný oficiální videoklip k ní. Sagi je mistr, Lukáš Vaculík má nejvíc svetry (a zařízlý džíny), parta kámošů nejen do deště stojí vždycky na správný straně a Karel Augusta je ten nejluxusnější bad boy v historii český kinematografie. Zápletka jak prase, akce střídá humor, nakonec nesmrtelnej riff a posezení na perónu u garáží Flora. Mluvím samozřejmě o prvním dílu, druhej byl tragédie a vstupy Vašuta mi zkazily nadhled. Už se těším na další mejdan s jukeboxem o čtvrté ráno. Dávej ber, kurva!

Erin Brockovich (2000)

pretty woman, díl druhý. vorachlá holka ulice už má děti, každý s jiným, sežene zajímavou praci a do ty se položí, protože je to ženská od rány a na svým místě. výkon roberts je tudíž v pořádku, je jí to psáno na tělo. oskar či neoskar nevim a je mi to jedno,protože nejsem žádnej samozvanej soudce, erudovanej kritik či jiná buzna. každopádně film není nudnej, má spád a samo téma pod zástěrkou "based on true story" je záruka aspoň tří hvězdiček, protože ve světě hoven a sobectví každýho dojme, že někdo dělá něco pro jiný, zkurví si tím i vlastní život (nejen svůj), nic za to nechce a vyhraje. a má super dekolt. v globálu je to u mě za plnej počet, protože jako průměrnej divák sem se rozhodně nenudila a všichni mě tak nějak přesvědčili.. od hudby až po výkony. a o to asi u filmu jde. aspoň mě

Děsnej doják (2006)

jediný vtip na tomdle filmu je to, že to někdo natočil