Coherence (2013)

Hormada teorií proč se dějou ty "divné věci". Vždy už to vypadalo jasně, ale opět další podivnost to vyvrátila, atmosféra se dala krájet a i když jsem si vědom slabšího příběhu, otevřenej konec, na kterej jsem koukal s otevřenou hubou, mi potvrdil čistou čtverku. 80%

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Akčnější, lepší než jednička. Film opět provází i pár klišovitých prvků, ale to se v té záplavě akce docela i ztratí. Já si to užil. 80 %

Než jsem tě poznala (2016)

Takže teorie se mi potvrdila, jedná se o slabší verzi Intouchables. Pro mě osobně průměrný příběh s povedenými vtípky a nakonec i dramatickým koncem (který jsem ani nečekal). Takže finální pocit je chvalitebný - 75 %

Želvy Ninja 2 (2016)

O něco vtipnější, o něco absurdnější. 65%

Želvy Ninja (2014)

Zpátky v dětství. Nevím, ze 2 dobrý bojový scény, nástup ninjů byl super, špetka kvalitního humoru, ale očekávání želvy nenaplnily, už si na to zklamání docela zvykám, moc jsem jim chtěl dát ze začátku 4, ale objektivně to prostě udělat nemůžu. 65%

X-Men: Apokalypsa (2016)

Trochu mi to připomíná Poslední vzdor, zase nějaký druh apokalypsy, který nejde zvrátit a stejně se to podaří. Tak příště to bude snad zase od jedničky. 55%

Viktor Frankenstein (2015)

Tímto si dávám předcevzetí: Už se nikdy nebudu dívat na "náhodně" vybraný film. Není jednoduchý udělat kvalitní film o Frankesteinovi. Už proto, že ho každý zná a může tedy hledat i ty nejmenší chybičky. Tady je ale nikdo hledat nemusí, přistanou vám přímo na obličeji. Hodnotím to s respektem k tématu. 40%

Tajemství jejich očí (2015)

Mrazivá atmosféra doprovázející celý film a Nicole Kidman s Julií Roberts, přidat pak jen dechberoucí konec, který to celé tučně podtrhl. Jinak lehce "zdlouhavý" snímek, na který jsem se dodíval s otevřenou pusou a doporučil bych pro delší večery všech nespavců. 80%

Byla to divoká noc (2015)

Super jízda, já si to užil. Pro vás, kterým se vždycky slijou kamarádi a vy prostě nestíháte jejich tempo, pak se akorát smějete na jejich účet, to nebude nic novýho. Naopak ti, kteří jsou v opačné situaci se můžou podívat jak to vypadá z druhýho úhlu. Řadím se spíš k těm prvním, ale i přesto jsem tu viděl věci, který by moji kamarádi nikdy nedělali. Za mě rozhodně dostatečný, tedy 4. 75%