Zahradník (2006) odpad!

Tento film se honosí přízviskem interaktivní horor, ale je to jen žvást, tento film je spíš interaktivní tragikomedie nebo interaktivní sračka.....ba ne, dělám si srandu. Není to interaktivní sračka. Ten film totiž není vůbec interaktivní! Sice si zde můžete na čtyřech místech vybrat, jak má děj pokračovat, ale ve skutečnosti tím neovlivníte vůbec nic, celý děj je narýsován předem, a má pouze jeden konec. Tak třeba v první možnosti si můžete vybrat, jestli se skupinkou pojede do lesa Ben nebo Saša. Ať už si vyberete cokoli, bude děj ÚPLNĚ STEJNÝ. Dokonce většina záběrů bude ÚPLNĚ STEJNÁ, pouze ta hrstka zbývajících je natočena dvakrát - jednou s Benem, jednou se Sašou ( a dokonce ani tohle není udělané pořádně, protože jsem si všiml minimálně jednoho záběru, kde byl Saša, přestože by tam měl být Ben - Bystroň asi nestihl ten druhý natočit a doufal, že si toho nikdo nevšimne). Zbývající tři možnosti výběru jsou ještě více iluzorní - děj se pouze asi na jednu minutu rozdělí, a pak se zase spojí, a pokračuje dál ÚPLNĚ STEJNĚ. Neovlivníte nic, ti co mají umřít, umřou. Odhaduji, že tak 90% záběrů je identických pro všechny verze filmu a uvidíte je už při prvním shlédnutí.________ A i pokud necháme stranou neexistující interaktivitu, tak ani jako film to nestojí za nic. Příšerné herecké výkony, neexistující napětí, a především je to neuvěřitelně nnaattaahhoovvaannéé (udělat z pětiminutového námětu hodinový film není jen tak). Bystroni, netoč horory, a pokud možno netoč vůbec.______ A Sašu Nikitina zde ani umřít neuvidíte, čímž odpadá poslední důvod, proč si to půjčovat.

Za ginipiggu: Akuma no jikken (1985) odpad!

Parta chlápků fackuje svázanou dívku. Parta chlápků kope do svázané dívky. Parta chlápků způsobuje popáleniny svázané dívce. Parta chlápků propichuje jehlou oko svázané dívky. Atd. Atd. _____ Ok, jestli někoho baví takovéhle věci (úmyslně nepíšu "filmy") natáčet, ať si je natáčí, samotné natáčení by mohla být i docela legrace. A jestli pak někoho bude bavit se na to dívat, ať se na to dívá, ale to už taková legrace není. Spíš frustrace a pocit zbytečnosti. Odpad není za brutalitu, ale za nulové množství filmařských nápadů. Tohle je spíš příspěvek do amatérské soutěže "Neváhej a toč snuff!". _____A ještě vzkaz pro dwi: "Mě to chladným nechalo."

Kameňák 2 (2004) odpad!

Dadel díval se s dědečkem na Kameňák 2. Ani jeden z žertů nepřišel Dadelovi natolik žertovný, aby se mohl zasmáti. Dědeček, vzpomenuv si, že Dadel se i u Kameňáku 1 ani jedinkráte nezasmál, využil toho k následujícímu žertíku: "Dadeli", pravil sivý taškář se šelmovským úsměvem, "spočítal jsem, že ses u Kameňáku 2 smál desetkrát více nežli u Kameňáku 1". "Toho nemožno, dědečku", nedůvěřoval Dadel, "ani jedinkráte jsem se u Kameňáku 2 nezasmál, jak jste mohl takovéhoto výsledku dosíci?". Teprve když Dadel nalistoval v učebnici malou násobilku pro 1. stupeň měšť. školy, pochopil.

Joe milionář (2003) (pořad) odpad!

Ať mi nikdo netvrdí, že to ty holky nevědí předem, když jsou všude kolem ty kamery a vůbec. Takže vydávat tuhle blbost za reality show je přinejmenším drzost. (Ale třeba to chtěli nazvat "virtual reality show", ale nevešlo se jim to do titulků:-)

Kameňák (2003) odpad!

Při sledování filmu jsem měl při ruce papír, na který jsem si udělal čárku, kdykoli jsem se zasmál. Ani jednou, přátelé!

Nexus (1994) odpad!

Patrně nejhorší film, který jsem v životě měl tu pochybnou čest vidět. To bylo tak špatné, že jsem se dokonce ani nedokázal smát tomu, jak je to špatné...

Psycho (1998) odpad!

Už čistě z principu musím dát odpad. Natočit znovu Hitchcockovo Psycho, navíc barevně a ze současnosti, je totéž jako vytesat znovu Michelangelova Davida, a obléci ho do růžových trenýrek s kytičkama.

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Kdyby to nebylo pokračování Nekonečného příběhu, možná bych jednu hvězdičku uronil, ale takhle to je plivnutí do tváře všem, kterým se první díl jen trochu líbil.