• Romantický

The Girl with the Tramp Stamp Tattoo (2011)

Slabota, ale Joe Manganiello jako Mikael Blomkvist... suší, moc suší :-). Zvlášť, když se řídí "Taking Off Your Glasses Dramatically: A How To Guide". Teď si ještě vygoogluju “Joe Maganiello shirtless” a mám hned hezčí odpoledne :-P.

Sněhurka a lovec (2012)

Zrcadlo, které si dovolí říct Charlize Theron, že není nejkrásnější, snad neseženete ani ve výprodeji v IKEA... Kristen hraje až druhé housle, ale hraje je pěkně, přestože v první polovině spíš jen dramaticky dýchá, ovšem i to jí jde. Jen na ten polibek z čisté lásky dostal Chris Hemsworth proklatě málo času. V Temném lese to bylo dostatecně temné a strašidelné, trpaslíci budou nejspíš z přátelské výpůjčky od Petera Jacksona, takže stačilo už jen ubrat trochu té psychedelické vílí havěti, nedělat z krávy dvanácteráka, a byla by to skoro dokonalá pohádka pro fanoušky Game of Thrones ;-).

Liga mimořádných tanečníků: Povstání začíná (2010)

Odpad!??? To tak možná vaše taneční, ne? Příběh je trochu zavádějící, ale zase jak jinak poslepovat jednotlivá taneční čísla do nějakého celku. Jakmile ovšem dojde na tanec, tak prostě nelze neobdivovat skvělé výkony a úžasnou choreografii. Za mě byli nejlepší Harry Shum Jr. (Elliot Hoo), Chadd Smith (Sp3cimen) a Christopher Scott (Copeland).

Temné stíny (2012)

Moc pěkně se na to koukalo, vo tom žádná, ale jinak to jako úplně nebylo ono. Beru to tak, že si Burton s Deppem udělali radost.

Noc hrůzy (2011)

Jedna hvězda za to, že jsem to dokoukala, druhá za Colina Farrella. A ať mi ještě někdo povídá, že Stmívání je kravina.

Avengers (2012)

Ať se ti lůzři z Blaníku jdou vycpat. I když Kellner by třeba za Starka mohl zaskočit... Vtipné, svižné, maskulární ;-).

Bitevní loď (2012)

Skvělá ukázka toho, jak se od "Will You Be There (Free Willy Song)", B2, F8, zásah, zásah - loď potopena, přes "My Heart Will Go On" dostat až k "I Don't Wanna Miss a Thing". Sorry B., ale film, kde je na plátně Rihanna víc než Liam Neeson, nemůže být myšlen vážně :-P.

Bez dechu (2011)

Právě jsem se dočetla, že to bylo "mysteriózní", tak to bude asi řeč o hereckém nadání Taylora Lautnera ;-). Těch pár "fejsů" znám už od Twilightu, takže ve "vypjatých" scénách jsem fakt čekala, že vyletí z kůže a promění se ve vlka :-). Tak či tak, jsou horší filmy, proto netřeba nějakých hanlivých slov. Navíc mě potěšil Dermot Mulroney, který byl hlasem a polovinou obličeje Martina Price (pravého otce).

Ožralý Štědrý večer (2011)

Těžko si užijeme parodii pro nás cizí, ale v Americe notoricky známé, vánoční básně. To je jako chtít po Američanovi, aby se plácal do kolen, když Jiří Wimmer recituje Bezručovu Ostravu.

Camelot (2011) (seriál)

Zatím viděny 3 díly, ale už teď můžu říct, že prsa dobrý seriál fakt nedělají. Na co jsem zatím nepřišla je, proč se Merlin v podání Josepha Fiennese pořád tlemí jako dement. Artuš je nemastnej neslanej, ale zdaleka ne nejhorší. Chce se říct "uvidíme", ale nevím, jestli se mi ještě bude chtít...