• Romantický

Zhasni a zemřeš (2016)

Po čtrnácti letech se odvážím na horor a vystraší mě až záchodky v hospodě U Peronu?!

Buchty a klobásy (2016)

Asi jsem masový vrah, ale párky prostě žeru! :-)

Sebevražedný oddíl (2016)

Zřejmě slušnej oddíl, no... Někdo nám vymazlil hustopřísnou skvadru, aby ji vzápětí zazdil do průměrný storky s podprůměrnými efekty a celé to ještě korunoval úděsnou Carou Delevingne.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Marthaaa, jooo Marthaaa, Marthu zná celá pláštíková parthaaa... Tak já se teda přiznám... Tu půlnoční premiéru v březnu jsem prospala komplet celou. Štístko, že jsem otevřela oči zrovna, když připlaval Aquaman, a to ze 151 minut tam byl asi tak dvě vteřiny (lucky me, right?!). No a pak mě ještě vzbudilo, jak ta černoška s pytlem popcornu přes uličku vyskočila a začala skotačit ve chvíli, kdy se na scéně objevila Wonder Woman. Která mimochodem měla úžasné hudební entrée... Běžně v kině fakt nespím, přísahám! Batman vs Superman pokus č. 2 byl mnohem úspěšnější! Oka jsem nezamhouřila, ale že bych z toho začala skotačit já? To mě víc nadchnul animovaný Batman: The Dark Knight Returns. Tady snad jen Jesse Eisenberg... I tak, díky moc za lístek, B! RIP Cineworld Staples Corner! ;-)

Svátek matek (2016)

To už mě víc sebraly "mommy issues" u Batman v Superman: Dawn of Justice!

Legenda o Tarzanovi (2016)

Překvapivě to byla zvěř, která působila reálněji... Ale stejně by mě zajímalo, jak se ten Saša s takovým vrškem udržel vůbec na nohou?!

Učitelka (2016)

Klobúk dole! A aby som nezabudla... Moja mamička je operátorka MPZ a môj tatinko strojný zámočník.

Anthropoid (2016)

Tolik zmiňovaného Jamieho Dornana strčí jeden každý český herec/herečka, co se ve filmu objeví, s přehledem do kapsy! Nemám problém s Čechy a jejich angličtinou, ale s "angličtinou" těch ostatních. A tak se ptám... Bylo to vážně nutné? Už aby to někdo nadaboval! Jinak silný příběh vyvolá silné emoce, ať ho natočí jakkoliv a těší mě, že si Sean Ellis vybral právě tohle.

Oscar 2016 (2016) (pořad)

Bojkotujte komentář! Diskriminace! Je tu na výběr jen ČERNÉ písmo!