Pivní bratři (1998)

Jedna z mých oblíbených komedií. Už jsem ji viděla mockrát a nikdy jí nemám dost :-) Skvělý humor, skvělí herci, výborná režie. Takhle má vypadat pro mě ideální komedie :-))

Superbad (2007)

Čekala jsem něco ve smyslu "Zbouchnutá" - pohodovka. Ale tohle mě příjmně překvapilo :-) Pořád jsem se musela smát, protože mě ty scény dostávaly do kolen. Stojí za shlédnutí :-)

Moloch (1999)

O tuto tématiku se zajímám a na film jsem se těšila. Bohužel mě moc neuchvátil. Film je na mě asi až moc "art" a osobitý způsob zpracování nedokážu ocenit. Zaujalo mě jen několik scén (Hitler mluvící s křesťanem, znechucování masitého jídla,..). Celkově se mi ale také líbilo, že zde Hitler nebyl zobrazen jako "hodný dědeček", což je podle mě trendem posledních let. Dále také to, že se film soustředil na vystižení jeho psychického stavu. Celkově se vytvoří docela zajímavý obrázek o "Führerovi".

Sedmikrásky (1966)

Tomuhle filmu jsem nějak nepřišla na chuť. Přišlo mi to až přehnané..

Farma zvířat (1954)

Film nebyl tak skvělý jako kniha, a tak můj filmový zážitek nebyl dokonalý. Navíc ten konec nebyl zrovna moc vhodný. Je to podstatné, protože on tvořil velkou část podstaty díla. Když tam není, příběh ztrácí na kvalitě. Je to škoda.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Od prvního shlédnutí tohoto úžasného seriálu jsem mu propadla. Skvěle se u toho odreaguju. Vše, co tam je, mě prostě baví :) Nejlepší je Cartman, i když je to hajzl :)) Má nejlepší hlášky. Je to tedy můj nejoblíbenější seriál, a tak nejde dát nic jiného, než 5 hvězd.

Sněhurka a jak to bylo dál (1989)

Jako malá jsem tuhle pohádku zbožňovala. Jsem na tom pořád stejně :-) Úžasný snímek.

Pidihajzlík (2006)

Mám pro černošský komedie slabost :-))