Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Nejdřív jsem si říkala, že Stiller se nechal pohltit islandskou a grónskou přírodou na to aby z toho byl smysluplný příběh. Ty počáteční flashbacky mi přišly zbytečně a možná byly jenom pozůstatek nějakých Stillerových bývalých komediálních rolí. I na něm jde vidět, jak se posouvá dále a nejen jako herec. Docela mě bavili i ty střihy, nemluvě o soundtracku. Konec mě dostal, na kolik to mohlo být klišovité.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Už v prvním dvaceti minutách, to byla docela kravina. Po dvou hodinách už jsem ale umírala nudou a třískala jsem hlavou o zeď, že jsem se nechala zase blbě ošálit trailerem. Boha, co to je za scénář ? Vím, že je takových komedií plno, ale i tak mohla být mnohem důstojněji natočena. Možná by to znamenalo nudněji ale to už nechám na Vás.

Elysium (2013)

Nevím kde byl Neill Bloomkamp mezi Districtem 9 a tímhle ale zavání mi to západním pobřežím. Nebyl to vyloženě špatný film ale očekávala jsem asi víc.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Někdo se tady pokoušel o druhou Godzillu. Vizuálně místy až nepříjemně přehnané, nevím co si myslet o hercích (vědátoři, kteří měli být vtipní mi tam vůbec nepasovali) a o příběhu pochybuji. Co k tomu dodat ? Jestli máte chuť na drsnější Transformers a nechcete u toho přemýšlet tak směle do toho.

Letadla (2013)

Neurazilo mě to a ani nepotěšilo. Čekala jsem spíš to první a byla jsem jen MÍRNĚ překvapená. Každopádně ani tak to nebyl žádný zázrak. Avšak svému dítku bych se to nebála pustit s tím, že to nejsou úplné s_ačky.

Ona (2013)

Přiznám se, že jsem se na tenhle film těšila. Čekala jsem smutek, radost, melancholii a pocit, že s tím, co se stane na konci, člověk nic neudělá. Možná se s filmy až moc ztotožňuji ale ty pocity mi přišly, na snímek s utopickým námětem, celkem reálné. PS. Nevím, kdo a jak vymýšlel kostýmy ale toho člověka bych profackovala.

Kurýr 3 (2008)

Bessonovi bych za ten scénář nakopala p_del! Dialogy určitě nejsou jeho silnou stránkou. Jason to celé táhne, i když si chvílemi nejsem jistá, jestli to není jenom póza, drahé Valentině bych zacpala klapačku něčím už v prvních minutách filmu. První hodina filmu je tak neskutečná až otravná nuda (kromě toho že si člověk užije pár sekundového polonahého Stathama) z toho není dohromady nic, jenom plácání do písku. Je to škoda.

jOBS (2013)

Po spíše negativních ohlasech z mého okolí a světa filmu jsem se na Jobse dozajista nehrnula. O to větší bylo mé překvapení. Ano, dozajista mu neodpustím vynechané části Jobsova života a některé věci, které možná tak úplně nebyli pravdou. Co mě ale celkem dostalo byl Ashtonův projev. Nečekala jsem, že z tohoto hollywoodského hejska by ještě něco mohlo mít. Jeho výkon určitě nebyl bezchybný a v některých částech, mě tak určitě nepřesvědčoval ale i tak si myslím, že svou roli tahouna filmu odvedl skvěle.

Příběh rytíře (2001)

Nevím, zda film hodnotit vážně nebo ho prostě brát tak jak je. Kdybych to měla vzít tím prvním způsobem vytkla bych nějaké wtf momenty u soubojů popírající elementární fyziku (když se kůň s jezdcem rozjede a v dalším záběru je jasně vidět, že už je v půlce kolbište, je jasné že Heath už nemám moc času si odplivovat nebo přemýšlet) Ale je to jedna věc, já ten film miluju a je to perfektní kombinace akce/humoru a také hudby. Jestli ho chcete hodnotit vážně, tak prosím. Jenom Vy si kazíte dobrou zábavu.