Transformers (2007)

Na naši planetu zavítali mimozemšťané.Ne žádné chudinké rosolovité potvory,Ale gigantické stroje hledající Zážehnici, artefakt ztracený v bitvách mezi Autoboty a Deseptikony.Monumentální scény ,SUPERsoundtrack,mlátičky,majestátní kecy,to vše mi dává plné právo na ****,možná i na pět......časem uvidíme..... PS:nedá se nic dělat-*****(upraveno 8.2.2010)

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Dokonalé!Nejlepší díl LotRa i nejlepší fantasy dějin v jednom filmu!Zábavnější než Společenstvo,bombastičtější než Návrat,proložené inspirujícím poselstvím a dokonale zvládnuté.Kvality knihy sice nedosahuje,ale to ani NEJDE! Lepšího LotRa ani nelze natočit.Pokaždé když se na Věže dívám baví mě o trochu víc:101%.Bitva u Helmova žlebu je nejúžasnější bitva jakou jsem kdy viděl (a že jsem jich viděl hodně) takže se může jít zahrabat i Návrat Krále a to proto že až na příjezd Rohirů je bitva u Minas Tirith moc stereotypní.Shlédnutí Extended verze násobí zážitek a mnohé vysvětluje.Pro mě 10/5.**********

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Nej fantasy světa! (Ale kniha je stejně lepší) Film je bezva.Kdo ale neviděl prodlouženou verzi a píše negativní recenze,měl by si najít chvíli času a zkouknout to v původní podobě.Jediná výtka;není větší blbosti než vrazit Blooma do jedné z hlavních rolí.