Smrt jí sluší (1992) odpad!

No tak tohle je prostě odpad na n-tou. Opravdu nechápu, tak vysoké hodnocení. Že je to to schválně trapné by mi ani tolik nevadilo, ale je to i pořádně nudné, herecké výkony nulové a o tom ostatním ani nemluvím.

Drive (2011)

Moc se toho zde nemluvilo, ale myslím, že to nebylo na škodu.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

V porovnání s prvním dílem je to méně Sherlockovské. Downey nemá moc prostoru na ukázání charakteru postavy. Není zde žádná lupa, ani housle. Za to akce je podle mě lepší, není to tolik přitažené za vlasy a Watson je tu lepší než minule.

Oliver Twist (2005)

Myslím, že Oliver Twist v tomto podání se může přidat k ostatním slušně natočeným filmům podle předlohy slavného románu. Občas emotivní, zábavné, smutné i ponuré, ale s dobrým koncem. Mně se to líbilo. 80%

Charlieho andílci (2000) odpad!

Možná, že je to tak schválně, ale takováhle blbost se nedá ani dokoukat! Nechápu, jak tohle může někoho bavit.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Z hlediska Mission: Impossible patří k těm lepším, ale i tak to není žádný zázrak. Asi nejsem věrným fanouškem této serie.

Warrior (2011)

Tak tohle je pořádná paráda.

Agora (2009)

Musím přiznat, že jsem očekával daleko více. Chvílemi jsem se nudil, přestože příběh byl celkem zajímavý. Ocenil bych trochu více akce, přestože o ni v tomto filmu vůbec nešlo. Některé scény byly prostě příliš dlouhé a nezáživné.

Vratné lahve (2007)

Já jsem takový vítací typ. To je člověk, který se se svou ženou rád vítá. Ale, aby bylo vítání, musí být nejdříve loučení.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Comeback Indiho bych si dokázal představit lépe. Ufouni a brány do jiných dimenzí, to myslím, že se k prošedivělému Fordovi moc nehodí. Každopádně je to ale dobrá podívaná, u které se zasmějete a pobavíte.