Drive (2011) odpad!

Tak jako sorry, ale může to být sebeumělečtější dílo se sebeheroičtějšími hereckými výkony, ale když je to nuda jako prase, že to musím dokoukat na 3x, tak si to lepší hodnocení nezaslouží. Tak jsem tedy povrchní, ale já chci, aby mě film nějak bavil, a to se tady tedy rozhodně nestalo.

Až vyjde měsíc (2012)

Nevím, jestli je to nejhorší nejlepší nebo nejlepší nejhorší film, co jsem kdy viděl. Je to docela neuvěřitelné psycho. Kdo neviděl, neuvěří. Nedokážu nijak racionálně vysvětlit, proč dávám plný počet v hodnocení, ale prostě něco mi říká, že to tady tak musí být. Ty modrý, vykulený oči hlavní představitelky budu před sebou vidět ještě dlouho... stručně - naprosto geniální a originální film !

Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Perfektní rozjezd, skvělé a originální téma. Co víc si přát pro geniální seriál ? Nodokážu proto pochopit, jak to tvůrci dokázali tak snadno zabít. Konec seriálu je naprosto neadekvátní a nedostačující tomuto typu seriálu, pointa vyznívá do ztracena, skoro nic se nevysvětlí, naopak vyvstane ještě více otázek. Potenciál byl však obrovský, o to větší to je škoda.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Tak a je to za mnou. Dokázal jsem to, viděl jsem celou první sérii, tedy pilot plus 32 dílů k tomu. Doufám, že si teď kvůli mě pár zdejších intelektuálních filmových kritiků neodplivne a nebude mě na potkání hanit kvůli mému vkusu, ale co se dá dělat, že. Nova zase jednou vyprodukovala celkem přijatelný seriál. Některé dějové linky jsou zajímavé, některé už méně, s reálným chodem školy seriál spíše jen tak lehce koketuje, než-li by ho ukazoval tak, jak to doopravdy chodí. To ale člověk ani nesmí brát vážně, ono myslím většina seriálů, která se týká nějakého oboru asi úplně do skutečnosti moc nezachazí. Co bych ale vytknul a zatím tu to nikdo asi ani nezmínil, je absolutní ignorace změn počasí v průběho roku, a to mi skutečně vadilo. Co já si pamatuju, když jsem chodil do školy, tak určitě nebylo jen léto, ale v tomto seriálu vůbec neproběhla zima, ačkoliv se tam například odehrál maturitní ples, který je vždy v zimním období. Ale tady všichni nosily kraťasy, sukně, sáčka, prostě počasí jako na Havaji. Tohle mi vadilo hodně a je to velké mínus. Druhým mínusem je to, že seriál nekončí po první řadě. Už se to bude zase příliš rozpitvávat, omílat dokola, prostě z toho bude další Ordinace. A to je určitě škoda. Pro mě seriál končí první řadou a další už sledovat nehodlám, neb bych o seriálu ztratil i poslední iluze.

Madagaskar 3 (2012) odpad!

A je to tady ! Čekal jsem na to dlouhou dobu, ale přeci to přišlo. Animák Lovecká sezona 3 má těžkou konkurenci ! A je to Madagaskar se stejným pořadovým číslem ! Animáky mám rád. Střelené, normální, fantazirující, skutečné. Zábavné i ty hrající na city. Ale tohle ? Neskutečně hloupé. Nudné. Od počátku naprosto ujeté v negativním smyslu slova, plné hloupostí a nelogičností i na animák. Nevím, jestli je to jen náhoda, nebo skutečný záměr tvůrců, ale dokonce téma je stejné jako Lovecké sezony 3 - cirkus. Kdo vítězí v tomto duelu, těžko říci, protože Madagaskar 3 u mě skončil po půlhodině. Kdo na to má nervy, ať mi dá vědět, kdo je vítěz - Madagarskar, nebo Lovecká sezona ?

Probudím se včera (2012)

Kéž by byl každý český film alespoň tak kvalitní, jako tento počin... to by pak bylo "jiný kafe", sledovat produkty české kinematografie !

Poslední chlap (2011) (seriál)

Některé epizody jsou geniální, jako celek však seriál zabodovat naplno nedokáže. Chtělo by to dát více prostoru zejména nejstarší z dívek, nejlépe na úkor otravného šéfa.

4 Svatby (2012) (pořad)

Hodnocení tohoto typu pořadů je velmi obtížné a celkem i relativně nemožné. Každý už předem ví, že to bude totální nechutná voyeřina, ale nakonec se na to stejně nemalé procentu jedinců podívá, a ne jen proto, že by museli. :) Já, jako správný Čech a Voyer v jedné osobě jsem si samozřejmě nemohl takovýto typ pořadu nechat utéci. Podívat se, jak se lidé na vlastní svatbě přetvářejí, pomlouvají, předváději na kamery.... je to vlastně zábavná podívaná. Sice vám v každém díle zopakují asi tak půlku z toho dílu předešlého, takže samotný neopakovaný obsah by vydal sotva na dva díly, ale alespoň se tak můžete na ty perly podívat 2x. Nebudu odsuzovat ty, co se do toho přihlásili, je to jejich volba, holt pro peníze a rádobyslávu je někdo ochoten udělat cokoliv. Já jen závěrem dodám za sebe, že pro mě je to ale nepochopitelné. Pozvat televizní kamery na něco pro mě tak osobního, úžasného a jedinečného, jako je vlastní svatba...

Červená Karkulka (2011) odpad!

"Babičko, proč máš tak velké oči ?" "Abych tě lépe viděla." "A proč máš tak špičaté uši ?" "Abych tě lépe slyšela." "A proč máš tak velké zuby ?" "Abych tě mohla lépe SEŽRAT !!!" Neočekával jsem samozřejmě zfilmovanou klasickou pohádku, ale takovouhle sračku taky ne.

Netvor (2011)

WTF ? Co to jako sakra mělo být ? Absolutní nuda ! Některé obraty neobraty v ději jsou tak trapné a neuvěřitelné, že člověk sedí s otevřenou hubou a říká si to co sakra jako má být... "Netvor" je teda vážně funny, pár jizviček a nějaký tetování, no určité skupiny lidi vyznávající různé extremismy takhle vypadají normálně :D no a Vanesska, tak ta hraje opět plasticky bezchybnou krávu... a konec děje ? Namyšlený rádoby poučený hezounek skončí s naprosto dokonalou né div misskou... úžasné ! PS: UŽ SE VŠICHNI SMIŘME S TÍM, ŽE KRASAVICE PROSTĚ KONČÍ S HEZOUNKAMA A PŘESTAŇME TOČIT FILMY RÁDOBY O OPAKU !!!