500 dní se Summer (2009)

Jedna z nejkrásnějších romantických KOMEDIÍ! Mé tvrdé srdce zcela obměklo :D Joseph a Zooey perfektní dvojice, kterou jsem si kdy mohl přát. 90%

Leon (1994)

Nechápu, co je na tom tak zázračného? Nadprůměrně odkroucený snímek s nějakou takovou zápletkou a místami nudným dějem. Pardón, ale 75%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Absolutní fantasy orgasmus, který jsem si celý život přál!

Protektor (2009)

Mistrně napsané, mistrně natočené, mistrně zahrané. Co mi tam však chybí a proč dávám pouze 4 hvězdy, je absence jakékkoli hlubší myšlenky, stagnace děje a takový nijaký konec. Přesto však špička mezi českými filmy! 80%

Králova řeč (2010)

Brilantní herecké výkony, honosná výprava, přijatelná režie. Nad britskou logikou sice zůstává rozum stát, to ale není podstatou tohoto filmu, že. Tu závěrečnou spíč ale měl prokokotat, víc by se mi to líbilo, přitvrdilo by to na důrazu toho jejich sarkasmu. Zkrátka a dobře nenudilo a ještě si můžete trošku pobrečet. 80%

Občanský průkaz (2010)

Naprostá nádhera! Nejlepší český film i přes neherecké výkony za posledních několik desítek let! 95% /edit: Po přečtení komentáře uživatele LIVINGDEAD musím dodat ještě toto - POMO, místo abys banoval normální uživatele přinášející do jinak fádního kolektivu zdejších uživatelů lepší světlo, tak banuj tyhle ultimátní retardy jako LIVINGDEAD! Nepamatuju si, kdy mi bylo takhle špatně, po přečtení jeho hovnokomentáře!

Star Trek (2009)

Takovej nářez jsem teda nečekal!

Stalo se (2008)

Nápad s obrovským potenciálem, který však po několika minutách zabíjí naprosto uměle odvedená práce. Zooey, kterou mám jinak rád, tu hraje asi nejvíc divnou roli, kterou jsem kdy viděl a hraje jí tak strasně nepřirozeně, že jsem si co 5 minut říkal potichu "wtf?". A tak je to i s ostatními herci s vyjímkou Wahlberga, který to jakž takž zachraňuje. Čim víc se blížil konec, tím mě to štvalo a shodilo to naprosto celej film. Naprosto mě to otrávilo a bohužel pouze jen 40%

Černá kniha (2006)

Při sledování tohoto filmu jsem se cítil jako nahá krásná žena, na kterou lejou kotel plnej sra*ek. 90%