Let's Dance 3D (2010)

Házet tenhle film do odpadu je směšný. A to že má méně % než např. 2012 je ještě směšnější. Jsou filmy, které jsou dobré pro to, že mají hlubokou myšlenku nebo mají sakra dobré herecké výkony nebo (bohužel) digitální efekty etc. A pak jsou filmy jako tento. Pro ně nemusíte mít dobré herce nebo efekty, ty si prostě musíte užít, aniž byste nad tím nějak přemýšleli. Bohužel už to není to, co to bývalo v předchozích dílech. 65%

Red (2010)

Za pět už jen z toho důvodu, že Expenďáci mají lepší hodnocení. Narozdíl od nich, zde jse spousta vtipu, vynikající Willis-Freeman-Malkovich, výborná akce (Helen a MG). Má to spád, má to charisma, má to styl. 90%

96 hodin (2008)

Akční stylovka jak má být. Ani na vteřinu se nebudete nudit. Liam je pro tuto roli jako stvořený a žral jsem ho celý film. 90%

Český sen (2004)

Poukázání na to, jací Češi jsou! Perfektní nápad do kterého bych klidně peníze vrazil z daní, jen abychom se poučili!

Počátek (2010)

Vynikající filmařina, která však postrádá špetku emocí. Ve filmu nemáte v podstatě komu fandit. Cobb vám připadá jak feťák, jeho žena už na začátku vylítne jak strašnej záporák a zbytek nemá ani dost prostoru na nějakou hodnotnější akci. A "doprdelevšechnojinak" konec netahá film z týhle brindy. Na ten film prostě koukáte a víte, že je to špička všech špiček, ale něco tam prostě nesedí ...

Bez soucitu (2010)

Akční stylovka, kterou táhne výborný Travolta od začátku do konce. Lehký nadprůměr, který bude bavit. 65%

Temný rytíř (2008)

"Chistopher Nolan je hrdina, kterého svět potřebuje, ale nezasluhuje." To co dokáže on vyprodukovat z vlastní mysli, je něco, co my smrtelníci nejsme schopni pochopit. Temný rytíř je toho důkazem.

Avatar (2009)

Pokud bych tomu měl dát *****, musel bych se zhoubovat a naprosto vypnout. Jak se na TENHLE srač*oidní scénář a la Pocahontas mohlo čekat 10 let?! Pokud hodnotíte film za pět pouze kvuli posr*nejm efektům, tak to potom jóóóó, enjoy. Ale potom si můžu natočit vlastní masturbaci, přehodit ji do 3D formátu za 100 mega a máme tu oskarovku. Nas*at!

TRON: Legacy 3D (2010)

Nuda! Proboha, není to jen o efektech, pokud máte sra*ku scénář, nějakej ten 3D efekt to fakt nezachrání, viz. Avatar. 60%

Californication (2007) (seriál)

Bezkonkurenčně jeden z nejlepších seriálů nového tisíciletí, kde žádný díl ani série není slabá. David se pro tuhle roli narodil a hraje ji s takovou lehkostí a elegancí, že snad nemůže být vhodnější herec na tuto roli než on. Ostatní herci skvěle doplňují, pouze "Bekka" mi občas leze krkem. Nová, 4. série, se zatím těžce vyrovnává té první, je možná ještě lepší. Bohužel 5. série poněkud zklamání, ale dám tomu ještě čas.