Matrix (1999)

Vizuální 2-hodinový orgasmus bez přestávky. Sakra nářez!

Kurýr 3 (2008)

Výsostná nuda. Bojové scény chaotické, hlavní holka na pěst, příběh bez inovací, režie trapná. Statham tenhle film z brindy vytáhnout nedokázal. 45%

Kick-Ass (2010)

Parádní stylový nářez, jak se na komiks sluší a patří! Tohle je novodobej kult! Lituju lidi, co to viděli s dabingem, nedá se to poslouchat. 90%

Fighter (2010)

Lehce nadprůměrný snímek, kterýho však do hvězdného nebe vynáší neuvěřitelný herecký výkon Christiana. Na to, co zde předvedl, hodně dlouho nezapomenu a tímto se řadí dle mého názoru mezi TOP10 herce na světě. Silných 85%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Výborná herecká trojice, u které mi přijde, že nejlepší dostal nejméně prostoru a odnesl to jako první. Russell mě zas dostával tou jeho tvrdostí a hlášky sypal jako z rukávu. Guy mi na jednu stranu přišel jako strašnej přizdis*áč, ale jak ty negry rozmetal při výslechu, tak mi bylo hned jasný, že to je správnej polda. No a starýmu to pěkně na konci vytřel. Prostě lahůdka mezi kriminálkami. 95%

10 položek a méně (2006)

No nebejt to Freeman, tak jdu hodně dolů, ale když on je takovej optimistickej parchant usměvavej, že to nejde jinak. 60%

Robin Hood (2010)

Ať si říká kdo chce co chce, mě to bavilo! Čas od času to tam sice malinko skřípalo, ale jinak to byla super zábava. Realistické ztvárnění legendy tomu dodává dost na atmosféře a mezi Russellem a Cate to pěkně jiskří. Minus hvězdu dávám za ten konec, kde pytláci poráží francouzskou armádu, to tomu trošku ubralo na úrovni, ale jinak super. 80%

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Buran buranům. Ať žije český národ, pro které je hrdina tento typ člověka. Ale vtipné scény se tomu odepřít nedá. Například pi*a a bůh :) 65%

2012 (2009)

Tak velké procento absurdit během 150 minut se jen tak nevidí. Odporně hrající Cusack zachraňuje, filozofuje, zachraňuje, všechno po*ere a poté opět zachraňuje za všeobecného jásání amerických občanů. Efekty leckdy selhávají (viz. první útěk z LA - GTA) vata mimo akci je až trapně k popukání a scény kde jde o nejvíc jsou tak odporně klišoidní, že bych si vytrhal všechny vlasy. A nejhorší je, že i přes to všechno jsem se krásně bavil! 65%