Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film) odpad!

Artur Conan Doyle musí rotovat v hrobě. Nesmyslný patvar minulosti, snů a budoucnosti. Ryzí odpad.

Případ Kim Bok-Nam (2010)

Izolovaný vidlácký ostrov, kde vládnou starší a manžel, kde manželčino slovo, má stejnou váhu, jako zašumnění větru. Takové je prostředí, kde je hlavní postava nucena žít. Když k tomu přidáte úchylného a násilnického manžela, alibistickou kamarádku a nehodu s následkem smrti vašeho jediného dítěte, jeden se nemůže divit, že z toho občas nějaké kikině hrábne. A krvavá pomsta může začít...

Contracted: Phase II (2015)

Jak příznačné, mít při sledování kontrakcí, křeče. Bohužel ne ze strachu ale ze zhnusení. Vše podstatné totiž proběhlo už v prvním dílu a díl druhý, místo aby vysvětloval, zatlouká hřebík hlouběji do červivé tkáně. Opět vidíme zimu, padání tkání, chrchly chrchly, bílý zákal a nesmí chybět ani červíci. Jenže tohle všechno jsme už jednou někdě viděli že? A pácek Nula? Stále nechápu, o co mu jako šlo??? Hlavně, že všichni druhotně nakažení vytuhnou v délce minut, ale Riley, (sám druhotně nakažen v prvním díle, si vesele běhá po světě? Jedinou novou informací tak zůstává název Abbadon a...a to je tak všechno. Vzhledem ke klesající kvalitě, se oprávněně děsím případného třetího dílu a čtvrtý? Tak ten snad už ani nemusej točit...

Rogue River (2012)

Ústřední dvojka, dement a kráva po chemoterapii, se čas od času, z důvodů, které znají jen oni rozhodnou někoho zabít. Tentokrát padl los na brunetku Maru. Dement, místy drsný jako smyrglový papír 1, nemá místy problém otevřít své nitro a rozvztekat se jako pětileté děcko. Kráva je zas pro změnu krapánek senilní, a pokouší se unesené nebožáky kojit mateřským mlékem. A když na konci dojde i na incestní soulož, (jako zaujímalo by mě, jak ústřední partička kreténu dokázala vystopovat bratra Mary, (ty bych vcuku letu poslal ke všem svým dlužníkům, a že jich není zrovna málo). Místy se mi to chtělo z fleku vypnout. Jedna hvězda za originální využití tatínkova popelu...

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Od dob Zombielandu asi první ucházející zombie komedie. Jen škoda gay scény v tělocvičně a skautského obsazení do hlavních rolí. JInak však pecka.

Marťan (2015)

V prvních 13min se mark flágne do hlavy o kus satelitu pak následuje téměř 2 hodiny posmutnělého skučení, házení grimas, pěstování brambor a popijíždění vozítkem po Marsu, a zakončí to napínavá 15 minutovka, jestli se to tomu Watneymu teda podaří nebo ne. Udělat z toho tak napínavej 28min kraťas, mohl z toho být docela jinej film. Takhle se divák po většinu stopáže dívá na křepčícího astronauta na Marsu a jen se modlí aby už byl sakra konec. Marťan stanovuje nový filmový žánr Napěti/scifi nuda/napětí.

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Utahaná vánočni blbost, a důvod pro bojkot následujících pokusú začínajícīch filmařű prorazit. Bele, mele tohle už se jenom mele.

Na návštěvě (2015)

Opravdu nevím, jak toto dílo slovně ohodnotit. Ti dva staroušci byli vlastně docela fajn. Akorát babča po nocích trénuje zvratek daleký a polez vysoký, který je zřídkakdy doplněn i plazením na pavouka. A dědula za ní v očichávání pušky a kadění do plýn, ani trochu nezaostává. A do této poklidné a útěkem chovanců místního sanatoria nenarušené, atmosféry přijíždí na týdenní dovču, bratr se sestrou, kteří staroušky v životě neviděli a to vše jen proto, aby si mamča mohla otestovat nového přítele. Díky bohu za to osvěžující krvavé finále.

Villmark 2 (2015) odpad!

Vzpomeňme nejprve na můj závěrečný komentář u prvního dílu: ,,Každopádně by tento rok měla vyjít dvojka, takže doufám, že Øie odstraní nedostatky, ponechá atmosféru a pak by dvojka mohla být kandidátem na horor roku." Ani hovno přátelé. Místo odstraňování nedostatků, jich dvojka přidává rovnou celý pytel. A tak se zmatený divák jenom pořád dokola musí ptát: Proč se v zavřeném sanatoriu promenáduje po chodbách sestra s tukaním zobákem v hlavě? Proč se místní správce stará o zdegenerovaného mutanta? Kdo pokračoval v experimentech po zavření sanatoria? Jaktože má hlavní vrah na sobě stejnou kombinézu jako deratizéři? Z jakého důvodu pořád dokola skládá slovo HILFE? Naco ona slepá holčička nejprve jednu z pracovnic zachrání, když film končí záběrem jak zvedá ostrý předmět nad její hlavu? A můžete se klidně ptát dál, film vám tyto a mnoho dalších důležitých otázek stejně nezodpoví. ODPAD. Vyhněte se mu obloukem.

Ďábel v těle (2012)

The Devil Inside, je další ukázkou dobových camera footage. Ze samotného vymítání ale vidíme povětšinou velké kulové, sem tam nějaké to zmítání na posteli, kroutící se hnáty, vícero světových jazyků, démonickou chřipku, druhotné posednutí a celé to uzavírá velmi ukvapený a useknutý konec. Film na pomezí hororového průměru, místy i podprůměru. Zdejší hodnocení ostatně mluví samo za sebe.