• Romantický

Docent - Preso s mlíčkem (2023) (epizoda)

Jestli Mareš napsal ty postavy na základě vlastních zkušeností, tak to jsme teda v pěkný kaši. Omlouvám se, ale na tohle je fakt šílenost.

Žrouti (2016) (seriál)

Mám rád pořady Romana Vaňka, dokonce mám od něj všechny kuchařky, mám rád Janka Rubeše za všechny jeho pořady a za to jak rozjel Stream, uvařil jsem toho hodně podle Koko, mám rád většinu pořadu na Streamu.....ale tohle je prostě sra**, sorry

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Vemte ty nejblbější lidi, co si můžou dovolit jentak na měsíc zmizet, nacpěte je do baráku plného kamer a nazvěte to Vyvolení. Vyjde vám naprosto to nejhorší co kdy můžete divákovi nabídnout.

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

Říkal jsem si, že by to mohlo být trochu jiná vědomostní soutěž, než jsem slyšel tu příšernou znělku a bodování, který opravdu není spravedlivé.....a samozřejmě další důvody, které mě opravdu nedonutí se příště podívat:-)

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Příšerná porota, která se snaží být drsná alá Pohlreich, ale vůbec jim to nejde...

Živí mrtví (2010) (seriál)

První série byl velice zajímavá, musel jsem sledovat další a další díly, bohužel ve druhé sérii se napětí ztratilo a ze seriálu se stalo pouze rodinné drama. Proto dvě hvězdy

Farma (2012) (pořad) odpad!

Zbytečně vyhozený peníze....