Z for Zachariah (2015)

Sci-fi, thriller kde? Pro mě to byla jen nudná ptákovina o ničem. Pán režisér si asi myslí, že tam šupne 3 dobrý herce a tím to končí. Mýlí se.

Kalifornské léto (2004) (seriál)

Slabost mého dětství. Jistě je to blbost, kterých v té době byly desítky. Ale mě to prostě hrozně bavilo a baví doteď. Surfing, krásný ženský! Nemůžu jinak než dát 4*.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Líbil se mi Suicide Squad a tohle taky. Rozhodně mi to vyhovuje 100x víc než nějakej novodobej Batman či Superman od DC. Spousta akce a plno zábavy, Margot je fajn a její hlas je super.

Párty Hárd (2019) odpad!

Českým filmům se vyhýbám obloukem. Po dlouhé době jsem na něco podíval a hned takovej nechutnej sranec... Tak zas si dám pár let pauzu...

Neviditelný (2020)

Nemyslel jsem si, že někdy budu souhlasit s LIVINGDEAD, ale u tohoto filmu s ním plně souhlasím. Jak milionář může být posedlý takovou příšerou ? A jinak to nebylo nic zvláštního.

Pokémon (1997) (seriál)

Nejoblíbenější seriál z mládí. Teď bych se na to asi už nekoukal. Ale ty 4* hvězdičky si to zaslouží už jen proto, že jsem kvůli tomu vstával brzo! Rakeťáci už jsou zase tady! :)

Dolittle (2020)

Určitě se mně to líbilo o hodně víc jak s Eddiem Murphym, proto 4*.

Nemrtví (2003)

Myšlenka byla dobrá, ale ti ''herci'' a scénář, to byla opravdu katastrofa. Scény některý byly ale super.

Fido (2006)

Takovej přijemnej film, pokud to můžu říct o zombie filmu. Fakt to byl fajn. Utíkalo to pěkně. Herci výborní. Zas něco originálního. A za to šupnu 5*.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Tak hlavně že to vydělává peníze. Tohle už nemá nic společného s Rychle a zběsile, Je to spíš takové sci-fi. Já už skončil u 6 dílu, tohle jsem zkusil, že to bude třeba čerstvý vánek. Opak je pravdou. Víc jak 2* si to u mě nezaslouží.