Terminátor: Temný osud (2019)

Nudná blbost, která nemá s T1 a T2 nic společného. Dokoukáno jen z donucení. Souhlas s Limou a AllShallFall.

Joker (2019)

Tak tohle byla jedna velká paráda. Tleskám. Phoenix jestli nedostane Oscara, tak už nevím. "You get what you fucking deserve"

Nicota (2016)

Je to sice na 3-4 *, ale já tomu šupnu 5*. Po dlouhé době jsem viděl dobrý horor s výbornou atmosférou, skvělé masky a herci byli taky fajn.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tak Sly se ujal režie Ramba a je to vidět. Žádný ostych. Končetiny jen lítají. Asi nejzáživnější Rambo. Pecka!

Umění tančit v dešti (2019)

Pro mě je to s Hachikem nejemociálnější film. Dlouho na něj budu myslet, ale zároveň se na něj dlouho nepodívám. Tolik slz zas nemám. Příběh krásně utíká a herci jsou parádní. Milo mám rád už od Hrdinů a čím dál víc mě přesvědčuje o svých kvalitách. Costnerův hlas je mi taky sympatický. Za mě 5*

Irčan (2019)

Martin Scorsese mám rád, ale tohle bylo na mě fakt moc dlouhý...

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Viděno v letním kině v Boskovicích. 83% je teda dost. Jestli se jako dávají 5* jen kvůli tomu, že to natočil Tarantino jinak nechápu. Herci byli výborní, ale ten příběh nebyl můj šálek kávy.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Ještě teda bude jeden díl, ale to mu už nepomůže ani omylem. Za mě rozhodně od 5 série to padalo dolů. Koukal jsem už na to jen z povinnosti, když už jsem začal. 8. série to zabila pro mě úplně. Takže tak do 3 série to bylo na 5*. V 8 je to tak na 1-2*. Dávám tedy průměr 3*. Moc nepobírám jak poslední sérii mohli dělat 2 roky, ale asi každý má talent na něco jinýho.

Souboj s rodinou (2019)

No pro mě je wrestling hrozná blbost, ale tenhle film je fajn. Pěkně to utíká a obsazení je velmi dobrý.

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Pro mě nejlepší animovaná trilogie. Prostě hodně velká paráda. Škoda že jsem na tom nebyl v kině.