Armáda mrtvých (2021)

Zase se mi jen potvrdilo, jak něco je přehypovanýho, tak z toho vznikne hrozná patlanina. Docela jsem se na to těšil, ale hned u prvních 30 min nastalo zklamání. Nezajímavé postavy, nevýrazni herci, hrozné dialogy i ten úvod se mi vůbec nelíbil. Nějaké nápady byly fajn, proto dávám 2*, ale rozhodně to už nepotřebuju vidět podruhé.

Haunted (2018) (seriál)

Před spaním kolem půlnoci to funguje skvěle.

DOTA: Dračí krev (2021) (seriál)

Jako dlouhodobý hráč DOTY 1 a 2 (15let) jsem za seriál velmi rád a doufám že budou pokračovat. Sice anime moc nesleduji, ale tohle byla pro mě povinnost. Je fajn že díl má 25-28, nezačne to nudit a pořád se něco zajímavého děje. Mirana je moje druhá nejoblíbenější hrdina po Pudgeovi. :) Draci byli hodně povedení. Intro bylo cool. Trošku mě sere, že na Netflixu nejsou český titulky!

Národ Z (2014) (seriál)

Tak mám za sebou první sérii a výsledek? Je to bomba. Ty vaše odpady si strčte za klobouk. Dobrej seriál se skvělými nápady. TWD jsem už dávno vzdal, ale tohle mi zvedlo náladu. Je to akční, pořád se něco děje. Jsem zvědav co bude dál.

Raya a drak (2021)

Konečně po dlouhé době zas skvělej animák!

Reality Z (2020) (seriál)

Jako ok je to nelogická kravina, ale Zombie filmů či seriálu je dost na tom stejně. Gore je dobré, krve je taky požehnaně a zombíci vypadají velmi dobře. Takže 3-4* tomu klidně dám, na večer ideálka na odreagování.

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Povinnost to zkouknout. Je to poučné a krásně to utíká. Na emoce se tu jede až moc, ale mě to osobně nevadilo, mám rád takové filmy. Doufám, že pan Stephen Chbosky bude pokračovat dál v jeho projektech, protože zatím jeho filmy jsou TOP. Chovej se k ostatním přesně tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě!

Pach krve (2021)

Takový průměr, moc nechápu proč to má název Wrong Turn, když to s tím nemá nic společnýho. Spíš to tomu filmu uškodí. Divní herci, kdyby tam šupli sympatičtější mohlo by to bejt o * víc.

Monster Hunter (2020)

Na jedno zhlednutí se to dá, ale fakt na to jedno.

Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Docela nuda, moc se toho neděje. Hlavní herec byl hrozně nesympatický a čuměl jak puk pořád. Ostatní byli docela v pohodě jen ta rodina by se asi měla chovat trošku jinak, když jsou staří 3000 let. Nápad zajímavý, ale pokud bude 2 série, chce to jet trochu víc na akční scény, tady jich bylo minimálně a když už tak to byla otázka pár vteřin. Za 1. série víc jak 3* dát nemůžu.