Černý jestřáb sestřelen (2001)

Parádní zvuková stopa dodává filmu jedinečný ráz , který je i beztak dechberoucí. Vlastně je to dokonalý válečný film o né tak dokonalé vojenské akci.

Temný rytíř (2008)

Film dokonalý ve všech směrech. Stopáž je něco málo přes dvě hodiny , je do ní vhuštěno tolik věcí ,tolik akce , že se ani nemůžete nudit. Pohrdám každym kdo dal míň jak ****

Stáhni mě do pekla (2009)

Co má tohle být za srandu? .... myslim, že kdyby to bylo situovaný jako komedie dal bych tomu o jednu hvězdičku navíc ..... To že jí tam teče krev odevšad zcákaná je celá místnost a při dalším střihu má u nosu dvě kapky krve a suchý triko je trochu podivný, podivnější je, že se na ní vyklopí mrtvá babka a nalijejí obsah čehosi na hlavu , ona vstane a je skvěle učesaná a účes já sluší.

Skrytá identita (2006)

Když nevidíte jen 5 minut z celého filmu... pak si to můžete dát celý od znova. Parádně do sebe všechno zapadá , můžete si domýšlet jak co dopadne... ale na 102% se spletete , protože Scorsese tady zamává ..úplně se vším!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Směju se ...a směju se ... a směju se ... kolikrát si díl musim pustit dvakrát protože jsem pro samej smých neslyšel to důležitý.

Top Gear (1978) (pořad)

Když nevíte co dělat s 350 000 librami .... můžete si koupit ferrari.... A nebo si můžete koupit rozsáhlí pozemek,4 čtyřkolky a pořádně pojezdit s kamarádama! ...Snad neomezený rozpočet BBC z tohodle ,,seriálu'' udělal legendu!

Živí mrtví (2010) (seriál)

OOo ano! ... Po dlouhé době seriál, který když nedokoukám do konce tak si budu připadat jako neznaboh...Celou dobu si říkám, jak to sakra udělali s tou atlantou? :) ... Každopádně se nemůžu dočkat dalších dílů!

Pokání (2007)

Film hodný obdivu. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu, ale když jsem tenhle snímek dokoukal NELITOVAL JSEM! Neobyčejně dobře jsou zachyceny prolínající se časové linie, hudba je dokonalá, a scéna shromažďování vojáků na pláži je vážně něco, co vám uvízne v paměti ještě hodně dlouho!