Pravá blondýnka 2 (2003)

Dobrý jako megafilm pro TV NOVA k ničemu jinému bych viužití nenašel

Sedm životů (2008)

Páni, to je nezvyk ...Will Smith a nemá pistoli po ruce. No , ale i jako ,,úředník'' obstál.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Ještě teď se za břicho popadám u některých dílů ... no vlastné skoro u všech. Parádní večerníček a dva nezapomenutelní inženýři hrdinové , kteří se nebojí absolutně ničeho !

Dannyho parťáci 2 (2004)

Sakra, myslel jsem si že se mi to nemůže stát a už vůbec ne u Dannyho partáků ...ale mě se to stalo ..já jsem usnul u filmu .. ale jak tak na to koukám tak se většína shodne se mnou že tonebylo nic extra a nepozorný divák(tedy já) se v tomto snímku může ztratit a je pak úplně mimo mísu

Hvězdné války podle Turka (1982)

To snad ne :-D ... to je tak debilní až se tomu musim smát , kousat do polštáře, a zalykat se k slzám. ... samozřejmě by si to zasloužilo ODPAD! ale za to jak to dokáže pobavit to prostě už ze soucitu nemůžu udělat :-D

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Hlavní hrdina sice neztvárnil ten , kdo aspoň z poloviny vypadá jako Altaire .. ale slet pěkných scén to napravý.

Nenarození (2009)

prvních pět minut vypadalo slibně, pak to šlo do s****k

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Není to tak dobré jako 1. díl..jak tak na to koukám asi tentokrát plavu proti proudu , ale mě se tenhle kousek vážně líbil :)

Mexičan (2001)

Nikdy jsem tento film nedokoukal do konce, prostě mě to nudilo. Ani vtipné, ani romantické, ani akční. Ani Julia Roberts a Brad Pitt s tím nemohli nic udělat.