Pavučina (2023)

Dlouho to vypadalo na plný počet, i bez bubáka to mrazilo slušně. Ale v poslední třetině tomu došel dech. A to tak, že výrazně... Nakonec to na "Mluv se mnou" nebo Smrtelné zlo: Probuzení nemělo. Stěží 3,5*.

Leo (2023)

Kdyby to nebyl muzikál, dal bych bez váhání 5*. Zpívání je tam úplně zbytečnou vsuvkou. Už od dob Ranga čekám na animák, který bude zároveň vtipný i pro dospělé. Tohle je pro mě minimálně animák roku, a to jsem od toho vůbec nic nečekal. Přitom to bavilo i šestiletou dceru.

Marpo - Řeka (2019) (hudební videoklip)

Jeden z emočně nejsilnějších klipů poslední dekády. A přitom úplně minimalistický.

Cirkus Maximum (2022)

Tohle fakt ne. Ani do TV. Jedna hvězda za parádní hudbu O5 a Radeček, která provázela celým filmem. Jinak je to opravdu ztráta času.

Ledviny bez viny (2022) (TV film)

Plytčí scénář už by nešel? :-/

Zpátky do divočiny (2021)

Naší čtyřleté dceři se to líbilo, dospěláka to na první dobrou neurazí. Průměr, krásná animace.

Vyproštění (2020)

Ooo, takových akčních filmů už bylo... Klišé jedno za druhým. Scénář tak předvídatelnej, že jsem děj v minimálně polovině filmu uhádnul předem. Jednohubka o supervojákovi z kanàlu.

Špindl 2 (2019)

Jedna jediná hvězda za použitou hudbu. Jinak opravdu není o co stát.

Za oponou - Seznámení (2019) (epizoda)

Proti Dejvicím je tohle opravdu o dost lepší, přestože to má poloviční stopáž. Těším se na další díly.