Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Napad dobry,ovsem dialogy a herecke vykony podprumerne. Nikdy nevim,zda se mam hercum smat nebo to mysli vazne.Divne prostredi,stroha komunikace,takto se urcite na tu dobu nemluvilo-spisovna cestina tomu fil mu dosti chybi. Davam dve hvezdy za napad a kostymy.

Rozpolcený (2016)

Film s dobrym potenciálem, milion náznaku a nezodpovězených otazek, klobouk dolu pred hlavnim hrdinou. Ze by Shyamalan zacal tocit po vzoru tvůrců Avengers s upoutavkou na konci?

Spectre (2015)

Již přeplácané, a jakoby puzzle, na sebe však slepované, úvodní titulky ukázaly vše, asi jako vševidoucí oko. Nejen, že prozradily celý příběh včetně obsazení, ale taky dokázaly, že film je buď předčí nebo naopak. James svedl každou ženu, co potkal v cestě, některé scény byly až zbytečně dlouhé, od Waltze bych čekala víc. Vypíchla bych úvodní karneval v Itálii a skvělého Craiga.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Zase to nekdo odsoudil driv,nez videl film?Ja ne,dala jsem filmu dobrovolne sanci. Dle traileru jsem se moc netesila,rikala jsem si,co to zase bude za traparnu posledni doby,a ze od Temnych stinu je to s Johnnym porad to samy,ale jelikoz v kine v centru Prahy vyber nebyl prilis lichotivy,rekla jsem si,ze teda jo. A co se nedelo,od zacatku do konce jsem se smala(a ze to nebyl ten poslednidoboudovsechfilmupromitany oplzly humor) az jsem se za bricho popadala,film me hodne prekvapil a zaslouzi si ctyri hvezdy.Na rozdil od jinych filmu nebyla zapletka a cely film promitnuty do traileru.Rozhodne doporucuju a "vonavymu syru zdar" :D.

Lucy (2014)

Ja si nemuzu pomoct,ale tenhle film se zkratka povedl a velmi prijemne me prekvapil. Jak herecky vykon Scarlett nebo Morgana,tak zpracovani,ale uplne nejvic ta myslenka,napad.Jasne,jeste by to chtelo hodne doladit a vytahat za vsechny nitky,neni tam ani moc prostoru pro jinou predstavu vyvoje Galaxie a nejakych astralnich veci,ale u me na tri hvezdy dobry... A ani jednou jsem neusnula :).

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Jsem knihomol,ale uz asi nebudu cist knizni predlohy,nebo naopak,cist budu porad,ale pak nebudu koukat na filmove zpracovani.Nerikam,ze se to nepovedlo,ale nedovedu si vysvetlit,ze u knihy jsem se rezala smichy celou dobu a film jsem dokoukala na etapy ctyri dny,pricemz jsem se modlila at to uz proboha skonci.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

To jsem se zase napálila a nakonec i dopálila. Podle mě byl na tom všem nejhezčí trailer,po kterém skákala husí kůže. Evans,efekty,hudba...to se musí nechat. Nápady taky dobré,ale jakoby nedotažené. Škoda. Ale zbytek? Nějak jsem se ztrácela v tom,nač vlastně koukám. Pán prstenů,Atlas mraků,chvílemi i Ztraceni a nakonec Twilight. Do scény s nakousnutím lidí to šlo,ale pak se to vezlo z kopce. Že to nemá s mým oblíbeným Stokym nic společnýho, a k historii daleko, to jsem věděla,ale ta propracovanost...nápad, nápad a lepší lepení částeček a pak i nehroutící se výsledek by to chtělo. Navíc jsem se v kině ani neohřála a už zase rozsvítili...děsně to uteklo.

Noe (2014)

Jak už tu někteří zmiňovali, na film je třeba si zvyknout. V první části jsem měla pocit, že se režisérovi přetrhla páska a prostě si stříhal, jak se mu zlíbilo. Na to ale přišlo překvapení v podobě krásnejch, to je slabý slovo, nádhernejch přírodních scén a záběrů, který nakonec provázely celej film, a tak nějak jsem si zvykla na režisérův styl. Pak jsem začala přemýšlet o tom, zda jsem náhodou nešla na úplně jinej film při shlédnutí skoro hororových částí. Nemá cenu tu rozebírat kousek po kousku. Jděte na to, pokud vás zajímá jak to kdysi třeba bylo a jaký byl autorův záměr, jeho zajímavý a statečný pojetí. Hrozně se mi líbilo třeba to pojetí s andělama a vyzdvižení pravý hodnoty zvířat, ale je fakt, že chvíli to vypadalo, jak na Den Nezávislosti a bitka v Železným pasu. Příroda, záběry, shrnutí příběhu, zápletka, dobro vs zlo, slabá lidská srdce, herecký obsazení Crowe, Connelly a Watson...nebylo to úplně dokonalý a já nad filmem pořád přemýšlím, určitě se na to ale ještě jednou podívám. Proto dávám 3.

Mildred Pierceová (2011) (seriál)

U Kate je zkrátka jedno v čem, koho, co a jak hraje, je to úžasná herečka a osobnost, jak nám stále víc a víc dokazuje. Jen tak dál. Zaslouží si plný počet, ale protože je to jen seriál, dávám 4 * .