Seznamte se, Joe Black (1998)

Nevím, možná jsem z jiné planety, ale jediné zajímavé a napínavé okamžiky mi přišly že byly na začátku a skončily večeří a seznámením se s Joem.. Navíc od začátku bylo jasné, že Piťák (mi pil krev) a Claire spolu budou..nemohla jsem ovšem vystát Claire, z toho důvodu, že její obličej byl v neustálém napětí, stresu, pořád nic nechápala a ja jí potkat, tak mám pocit, že do mě vypálí svým pohledem ďouru..navíc jí je úplně jedno co bude zítra, či s kým vleze do postele, ikdyž je to třeba smrt. Brad mi taky lezl na nervy, nejdřív děsně mluví jako kniha a potom se chová, jakoby spad' z višně, chápu, byl to záměr, ale tohle bylo přehnané...Snažila jsem se to vydržet, opravdu, ale v čase, kdy jsem se už na to opravdu nemohla koukat, jsem film jen poslouchala, ale ani to se nedalo, protože dialogy mi přišly poněkud stupidní a strohé..nakonec jsem si odfrnkla a hvězdy dávám za Anthonyho, hudbu a zajímavou pointu.

Pokušení (2009)

Okaté a Amandin pohled se mi vůbec nelíbí, pořád tak divně kouká, hodí se na ní role jako ryba apod. :-) Příběh ale zajímavý. Možná jsem jen čekala trošku něco více od Liama a Julianne.

Vrahouni (2010)

Celou dobu očekáváte, že se bude konečně už něco dít..Když už jste za polovinou, tak si říkáte, že už to snad radši dokoukáte. A když film skončí jste rádi, ale zároveň možná naštvaní, že jste marnili čas nic neděláním. Škoda jmen jako je Heigl nebo O'Hara. Jedna pořád křičela a druhá se opíjela, takže obě se scénáři moc práce neměly. Pokud opravdu nechcete nad filmem přemýšlet, a chcete něco opravdu nenáročného, pusťte si ho. Hvězdu dávám za statečnost natočení takovéto kraviny :-D

Poslední vládce větru (2010)

Je to bezva film, typickej Shyamalan. HLavní postava je výbornej herec, hraje přirozeně a dobře. Kde vzali to dítko? Mimochodem ve 3D je film obzvláště supr.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hru Princ z Persie jsem sice nikdy nehrála, což je prý určitý handicap pro shlédnutí filmu, ale i tomu, kdo tuto hru hrál-si myslím, že to na to zase až tak moc vliv nemá, leda možná dějově. Film dobrý, hodně akce, ale přišlo mi to poněkud přeefektováno, tak, že jsem vlastně neviděla pořádně, kdo s kým bojuje (efekty tam zas tak moc nevynikly), kam a kdo koho trefuje a na konci filmu se člověk navíc dozví, že se vlastně dějově vůbec nic nestalo..:-d

STOMP: Out Loud (1997) (TV film)

Úžasný v tv a nejlepší naživo!!!Miluju je..

Milionář z chatrče (2008)

Zase nějaké idylické a nereálné vykreslení Indie. OST ale dobrý.

Ženy v pokušení (2010)

Dle úspěšnosti a oblíbenosti filmu soudím, že z toho bude slušnej "Vejdělek" , stejně jako by si přál pan režisér a pan producent :-) Supr odreagovačka.

Angličtina pro nejmenší (1990) (pořad)

Já jsem milovala ty postavičky, hlavně krále a toho slouhu se zeleným nosem :-D vypadal strašidelně, když jsem byla malá:-)