Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

"Nejsem žádná VIP, nejsem dokonce ani IP, jsem jen malá tuctová PÍ, co tu dřepí nad kanálem." Jediné, co mi vadí, že stále nevím, kdo že vlastně je jejich matka.

The Nine Lives of Chloe King (2011) (seriál)

Stahuju a sleduju, protože TVD a GG mají letní pauzu. První díl vypadal zajímavě, neotřelý námět, proč ne...S postupem času se však nic neděje, Chloe buď před někým/za někým utíká a snaží se stále zachraňovat, co se dá. Je až tak moc pozitivní, až je mi z toho zle. Její vztah s matkou je opravdu hezký, ale pokud slyšíte dvacetkrát za díl "Miluju tě,mami." "Já tebe taky, ve dvanáct ať jsi doma," začne se vám to zajídat. Párkrát jsem si i přála, aby ji zbýval jen poslední život...Pokud ale nevíte, co s časem, jako oddechovku si to pusťte.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Nejlepší díl za mě byl rozhodně s krvavou Marry. Kluci jsou šikovní a hned je tak něco nevyděsí.

Transformers 3 (2011)

Ale ano, bylo to samozřejmě výborné..Ale čím delší série megatrháku, tím víc zívání a posměšků. Nemůžu a nechci hodnotit příliš negativně, je to jen film, ale některé situace byly tak moc nepravděpodobné a absurdní, že jsem nestačila všechno komentovat. A když mezi tím vším humbukem probíhá nezraněný a neozdbrojený Sam, blíží se to velkému hollywoodskému klišé. 4 hvězdy za Optima a Bumblebeeho, ten žluťásek mi přirostl k srdci.

Podivní (2010)

Proč všechny konce poukazují na možnost druhého dílu? Jinak poutavý horor na odpolední nudu, jen jako správná ženská postrádám vysvětlení oné nákazy, jak se přenáší a kde všude už je..Jsem hold puntičkář =)