Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Nejenomže to s jedničkou nemá nic společné, ona je to navíc strašná hovadina! V jedničce byly alespoň nějaké lekačky, duchové a atmosféra,ale tohle je tragédie. Strašák vypadá sice odporně, ale jakmile obživne, stojí to za starou belu. Herci nesympatičtí, nápad debilní, místo slunečnic máme kukuřice a sledovat, jak se hlavní hrdinové buď hádají, nebo spolu spí, je pěkně na nic. Navíc jsem nepochopila, proč tam byla ta holčička, neměla s dějem žádnou spojitost...Nebyla jsem ani schopná dokoukat to najednou, dívala jsem se natřikrát a těšila se na konec, který byl více než slabý...Ani na odpolední nudu nedoporučuji!

Prokletí domu slunečnic (2007)

Miluju horory, ráda se bojím a schovávám pod peřinu, ale tady jaksi nebylo proč... Klasický děj - rodina se přestěhuje do schátralého domu (nechápu proč,do něčeho tak hnusného by mě nikdo nedostal) a chtějí začít nový život, protože se samozřejmě předtím něco stalo. Malý chlapec s hlavní hrdinkou, jak jinak, vidí všechny nadpřirozené věci, rodiče jim, jak jinak, nevěří, a tak se dá hrdinka do opravdu mini pátrání po minulosti domu. Do toho u nich dělá pracovitý muž...u kterého mi už po pěti sekundách bylo jasné, že má s domem spojitost...Žádná inovace, ten chlapeček na stropě mi připomínal Nenávist, zcvoknutí hrdiny zase 3:15 zemřeš, Kristen pro mě už asi navždy zůstane Bellou...A pozor, na konec se stane velmi nečekaná věc-dítko začne mluvit! Tak takový konec hororu jsme tu dlouho neměli...A všichni žili štastně dokud jim kvetly slunečnice...

Uvnitř (2007)

V první řadě hvězda dolů za otřesný dabing...parta zhulených teenagerů se ujala předabování a mé uši to málem nepřežily..tak debilní hlasy snad nikdo ani nemůže mít! Toto je opravdu naposledy, co jsem si nějaký film stáhla s dabingem, zlaté titulky!! Druhá hvězda dolů za nepříjemné herce a za nelogické situace. Kdybych měla hodnotit brutalitu, bylo by to na 10 hvězd. Něco takového se jen tak nevidí. Krev cáká všude možně, nikdo nezůstane ušetřen. Bylo mi líto matky hlavní hrdinky. Ale co nedokážu pochopit, tak nelogičnost hl. postavy. Má pistoli v ruce, neví, kde je její nepřítel a ona si lehne a spí...taky mi přišlo hodně zajímavé, že v kuchyni najednou měla po ruce vše, co potřebovala k boji...Ale tak je to jen film, že, uplně logické to být nemůže...Takže za mě 3 hvězdy s tím, že na film se rozhodně už nikdy nepodívám, a kdyby přece jen ano, tak v origo znění.

Stopy krve (2006)

Opravdová konina. Hrdinka má k dispozici auto a ona sedne na kolo a odjede...podruhé, když už si teda místo kola vybere auto, tak samozřejmě první nejde nastartovat a pak dojde náhodou benzín..Blbost na entou!

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál) odpad!

Tohle snad ani nejde okomentovat. Největší odpad ze všech odpadů světa.

2012 (2009)

Já vám nevím...jistě, je to (snad) nereálné, ale mít takovou kliku jako hlavní hrdinové? Všude se rozpadá země, hotová apokalypsa, ale oni prokličkují autem, letadlem, čímkoli a nikde ani škrábanec? Jen jsem se uculovala...tolik štěstí najednou? Ale jděte...To samé se solidárností lidí. Prezident zůstane mezi prostým lidem a neodletí za záchranou? V dnešní době jsou lidi sobecké svině, které si chtějí ukořistit co nejvíc pro sebe, takže tento film je dle mého jeden velký blábol. Ano, to, že se rodiče klidně obětují pro děti, to chápu, dokážu tomu i uvěřit, zatím nemám vlastní děti, ale až přijdou, věřím, že bych udělala v takové situaci to samé, ale tady těch klišé bylo až příliš. Efekty to byly hezké, ale tu stupiditu to prostě nevyrovná. Snad v každé scéně jsem si klepala na čelo a nechápala. Těšila jsem se na tento film, ale strašně mě zklamal. Uplně vším. Nesympatičtí hlavní hrdinové (proč se ta malá v sedmi letech v noci počurává a jak to souvisí s filmem?!),extrémní situace, ve kterých samozřejmě hrdinové přežijí,protože jsou prostě HLAVNÍ a musí přežít,všichni si tam volají se svými rodiči a i když ví,že to nepřežijou,nic pro jejich záchranu nedělají,správná rozhodnutí se tu dělají doslova za pět minut dvanáct....nemůžu pokračovat, musela bych se rozčílit. Jedna hvězda za ruskou blondýnku s pejskem,škoda,že to nepřežila.

Plivu na váš hrob (2010)

Konec filmu a já těžce rozdýchávám...začátek se tváří jako hezká romantika, krásná chata,všude klid a mír.Poté se ale zjeví pět neandrtálců a zničí život mladé spisovatelce. Jako žena jsem samozřejmě s hrdinkou trpěla a soucítila,proklínala ty hajzlíky,co jí to udělali a užívala si její brutální odplatu. Toť po stránce obsahové. Ale co se týče celého filmu, přišel mi začátek moc natahovaný,docela o ničem a poté,co se Jenn vzpamatuje a zahájí svou pomstu,přijde rychlý spád,který je hned ukončen titulkami.Žádné vysvětlení,jak se jí podařilo přežít,kde vzala oblečení a hlavně-co udělá teď.Všichni jsou mrtví,ale její duši se ulevit nemohlo.Zkrátit začátek,vysvětlit pár nesrovnalostí a zatáhnout do děje šerifovu manželku,aby věděla,co za perverzáka má doma,vyneslo by to více hvězd. U mě tedy za hezké 3 hvězdičky. Uff a teď už asi nikdy nepůjdu večer sama vynést koš.

JAG (1995) (seriál)

Hvězdu za to, že to miloval můj dědeček a já jelikož milovala( a miluju) jeho, sledovala jsem to sem tam s ním.

The Collector (2009)

Ano, ano, ANO! Mám pocit, že jsem se nadechla na začátku filmu a vydechla až se závěrečnými titulky. Dokonalé, geniální, vytříbené. Nemám co vytknout, sžila jsem se s nebohou rodinou, žasla nad důmyslnými pastmi ( promiň Jigsawe, ale můžeš se jít zahrabat) a konec mě sice nepotěšil, ale překvapil. Více takových filmů, prosím...

Ils (2006)

Čekala jsem všelico, ale tohle opravdu ne...=) tak dokonalou pointu jsem už dlouho nikde neviděla. Pokud pominu fakt, že mě už ty obrovské domy, kde jen obývák má 150m a široko daleko žádný soused, opravdu, ale opravdu deptají, film to byl brilantní. Hádala jsem duchy, vraždící maniaky, psychicky labilní jedince, posedlé vrahy, ale tohle...Opravdu jedno velké a příjemné překvapení.