Tři moulové (2012)

Škoda že hlavní postavy byli postižení demencí, souhlasím s T2 že jejich neustálé mlácení bylo až otravný, bylo tam pár situacích které mě pobavili, ale jinak je to další americká komedie, kde z dospělích lidí dělaj postižený blbce! 25%

Princ a pruďas (2011)

Pohádková úchylárna po americku, kde první půlka u mě totálně vybouchla až jsem myslel že od toho odejdu, zaplať pánbůh drůhá půlka byla mnohem lepší snad ve všem co v první chybělo, ale bohužel to bylo nakonec celý jeden velký omyl, udělat takovou sprostou pohádku pro dospělé, kde se normální člověk moc nenasměje. 40%

Poslední dům nalevo (2009)

Připadá mi to jako kdybych čekal na nějaký zvrat nebo překvapení aby mi to dovolilo dát vyšší hodnocení, ne že by to špatný, právě že naopak byla to bezvadná zabijačka, ale něco tomu ještě chybělo, asi nějaká větší zápletka. 65%

Halloween: H20 (1998)

Mike dlouho vyčkává aby zabil svoji ségru, ale pak to docela stojí za to, jak mu usekne hlavu to bylo hustý. :D 60%

Moje letní prázdniny (2012)

Jo na takovym místě bych fakt skončit nechtěl, ale Gibson si tam umí dobře poradit. 55%

Sexbomba od vedle (2004)

Lehce erotický počin s romantických nádechem a sprškou zábavy, to je něco pro mě. :) 75%

Insidious (2010)

James Wan na otevřel vrátka do říše mrtvých, kde se zaručeně budete bát, protože víte že tam taky skončíte. Opravdu horor nemusí stát sta miliony aby vás vyděsil, ale stačí i tak málo, záleží na tom kdo se toho ujme a James nám to pořádně nandal a ke konci nám dal ještě přídavek. :) 80%

Očista (2013)

Očista mě jako docela dostala, ale ne jenom skvělým originálním nápadem ale také provedením, které jsem žral od začátku do konce! Režisér nám chtěl podle mě zdělit abychom se nad tímto pořádně zamysleli a aspon u mě se mu to podařilo a docela mě i vyděsil! Výborná masárna ke konci to jenom potvrzuje! Nadšen!!! 80%

Muž na hraně (2012)

Obyčejný skok z budovy má úplně jiné ambice než by se mohlo zdát! 55%

Vítejte v džungli (2003)

Johnsona moc neznám, ale Scotta docela jo, takže okolí džungle mu docela sedlo, ale samotnýmu filmu chyběla šťáva, která by se dala v klidu vypít a ne vychrlit to na nás všechno najednou. 55%