Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Strašná, vyloženě strašná sr..... Momentálně asi jedna z nejhorších amerických sérií, která v televizi běží (takto ubohej je snad už jen Mentalista). Postava Gibbse je jako psaná na tělo Chucku Norrisovi, technická asistentka týmu, která má být jakože "gothic geek" má tak nesmyslné repliky, že komukoliv kdo viděl někdy zapnutý počítač musí být jasné, že scénáristům technika absolutně nic neříka. Ostatní postavy jsou méně škodlivé, avšak podobně trapné. Nechápu jak něco takového může v dnešní době plné špičkových seriálů být na CSFD červené, to mi fakt hlava nebere.

Andělé a démoni (2009)

Velice hezky udělaný film podle velice stupidní předlohy, myslím že *** jsou férové ohodnocení výsledku.

Bulšit (2001)

Všechno stupidní, co jste v teen komediích viděli, uvidíte zde zparodované do ještě větší stupidity, která je ale naštěstí mnohem víc zábavná než trapná. Víceméně každá scéna zde je zvrácenou "citací" na jiná dílka rozmanitých kvalit (celkem jich je citováno přes dvacet, např. Taková normální holka, Nepolíbená, Prcičky, Road Trip, Deset důvodů proč tě nenávidím, Nebezpečné známosti, Americká krása), a čím víc z nich znáte, tím víc se budete bavit.

Škola Na Výsluní (2007) (seriál) odpad!

Dost možná nejhorší odpad co jsem kdy viděl.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Můj osobní názor na tento pořad je, že je to úchylný a trapný. Nechápu co na tom lidi baví.

Okrsek 13 (2004)

Námět a scénář (a i některé dialogy) jsou vážně dětinské, ale vyjímečně mi to nevadí. Tenhle film totiž skvěle odsýpá, během své rozumně krátké stopáže ani chvíli nenudí, a to co oba sympaťáci v hlavních rolích předvádí, je prostě příjemné sledovat. Souboje jsou nadprůměrně povedené, a parkour je ještě lepší. Prostě fajn podívaná, která je sice pod povrchem přiblblá, ale nevystavuje svou hloupost zas tak moc na odiv, takže obsahem neurazí a ztvárněním chytne a nepustí. Tři a půl hvězdy.

Noční dobrodružství (1987)

Když jsem to viděl v dětství poprvé, byl jsem úplně nadšen. Bohužel zub času se zakousl do mě i do filmu samotného, takže s odstupem času dokážu ocenit už jen extrémě roztomilou Elisabeth Shue.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Pro mě zklamání na plné čáře. Odvážný námět oděný v líbivém hávu je shozen přehnanou stopáží dějove i emočně prázdných skoro tří hodin. CC of BB je příběh, který je bohužel mnohem víc zvláštní než dobrý. Vzhledem k zajímavé nosné myšlence je to vážně škoda. Jak ale je vidět, Fincherův kult na csfd je tak silný, že i prázdná splácanina jako je toto vytáhne vysoko přes 80 procent...

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

65% trapnosti a 35% výborných scének. Pro mě celkově na tři hvězdy.