Finty Dicka a Jane (2005)

Príjemná oddychovka, miestami som sa fakt dobre zasmial.

Maturitní sex (2008)

Človek sa chce raz za čas zasmiať na dobrej komédii a narazí na toto. A všetka sranda skončí. Po prvej minúte.

Bruno (2009) odpad!

nemôžem si pomôcť, ale dávno som nevidel niečo tak odpudivé, ako toto. dobre - hlavnú postavu stvárnil cohen skvelo, ale keď sa pozriem na výsledný celok, hodnotenie odpad vyjadruje moje pocity.

Bílá vdova (2000)

Hmmm.. Tento film si ma dostal. Nevyžaduje nejaké hlbšie chápanie a nespôsobí dlhé zamyslenie na konci s tým, že je môj život o niečo bohatší. Práve naopak, je úplne ideálny pre relax a príjemnú zábavu.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Radsej ma hodte do Jamy smrti, akoby som mal znovu pozerat tento "film".

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Bolo tu veľa seriálov, ktoré ma rozosmiali, ale len na chvíľu - seriál skončil a nič. A potom som si pozrel How I Met Your Mother... Režiséri a scenáristi všetkých zemí, pozrite: TOTO JE SITCOM!

Příběh čísla 1 (2005) (TV film)

Koľko poznáte filmov o matematike? A koľko je takých, ktoré sú zaujímavé pre široké masy? Pozrite si tento film a zodpoviete si sami...

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Som sice vykricany Shrekofil a aj po Shrekovi Tretom som nebol prilis skepticky, ale teraz uz mam naozaj pocit, ze teraz to uz prehnali. Aj tych 22 minut bolo viac nez dost na sklamanie. Body len za kocura a tu predavacku.

Mikrokosmos (1996)

Toto nie je obyčajný dokumentárny film pri ktorom vás uspáva každá sekunda!

Living in Hope (2002) odpad!

Film, v ktorom steroidmi nadopovaný a ožratý človek zomrie v aute, môže komédiou nazvať len blbec.