• Pohádka

Yes Man (2008)

Takový střed.. neurazí, nenadchne.

Pochyby (2008)

Tento snímek mě zklamal. Sliboval jsem si od něho zážitek, který se nekonal. Celý film postavený na velmi "banální" zápletce, o které se jenom mluví a mluví.. a závěru filmu chybí sebemenší gradace a ani se mu moc nedá věřit, že to je upřímné. Zkrátka až se objeví závěrečné titulky, tak si řeknete pouze : Hm, viděl jsem..

Earth (2007) (TV film)

Komedie, tragédie všechno pěkně namícháno za zvuků krásné hudby. Pátou * nedávám jen proto, že "příběh" nepokračoval ve způsobu vyprávění, v jehož duchu se nesl až do poloviny, a pak se to tak nějak rozplizlo.. Ale zážitek opravdu skvělý. Doporučuji vidět!

Sbohem, baby (2007)

Tak na tenhle film opravdu nechodte. Od poloviny je to tak strasna nuda, ze se vam bude chtit spat. A nakonec vam stejne bude jedno, jestli ta unesena holka je nazivu nebo neni.. hlavne aby to uz skoncilo..

Sirotčinec (2007)

Tak tohle opravdu nemelo chybu.

Paranoia (2007)

Snad větší blbost jsem neviděl.. možná nejsem těhotná žena, kterou by ten film otřásl, ale i tak mi to přijde velmi velmi slabé..

Účastníci zájezdu (2006)

Účastníci mě velmi mile překvapili.. opravdu jsem se bavil. Ačkoliv vtip navazuje na vtip, neni to křeč, je to přirozené.. Škoda jen, že Pavel Liška byl pořád stejný, jak ho známe z jeho předchozích rolí.. Umí hrát také jinak??

Metráček (1971)

Docela pěkný rodinný film. Obzvlášť oceňuji hudbu A. Michajlova.. jako vždy nemá chybu.

Gejša (2005)

Je to takový příběh o Popelce, zasazený do japonského prostředí 30.- 40. let minulého století a k tomu nezbytný happy end (který si mohli odpustit :) ) Ale vcelku příjemná podívaná, ani jsem se nenudil :)