• Fantasy

Dunkerk (2017)

Posledni dobou ty Nolanovy filmy asi prestavam chapat. Cekal jsem neco uplne jineho. Prislo mi to vice jako dokument, nez jako film do kina. Nu coz, dalsi Nolanuv film si asi necham ujit.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

5/10 a to ještě hodně přivírám oči. Špatné ve všech směrech. Snad jen triky jsou poměrně kvalitní, ale ten zbytek je totální zhovadilost. Nesmysly, všechny ústřední postavy o ničem, zaporak naprosto bez charisma a čehokoliv jiného. Jeden blábol vedle druhého. No jen doufám, že tohle nebude mít pokračování.

Wonder Woman (2017)

70% a i tak o tom trochu pochybuji. Čekal jsem více :-(

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Takhle mě filmy o legendách baví. Má to příběh, má to spád, má to drive, není to extrémně přehnané, solidní CGI a naprosto strhující soundtrack. Váhal jsem mezi 4 a 5, ale po finální bitvě na hradě dávám 5 :) Takhle něco natočit, to chce opravdu dar a Ritchie ho asi má. Já se opravdu velmi bavil.

Kráska a zvíře (2017)

Hezká pohádka pro dospělé. Sice nechápu to vysoké hodnocení, ale budiž. Hanit to nebudu, nicméně podruhé už to vidět nemusím :-)

Logan: Wolverine (2017)

Solidní rozlučka s nejlepším x-menem, ale nezapadá to úplně do klasických X-Menů. Je to trošku něco jiného, spíš temné drama, ale asi to tak mělo být. Bye bye Wolverine.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Elegantni zakonceni Bridget. Tento dil pobavil z cele trilogie jednoznacne nejvice a zrala Bridget v letech mi sedla mnohem vice. Neni co vytknout.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Tohle fakt ne. Ty digitalni slataniny s levnymi triky mi uz lezou posledni dobou krkem. To uz je fakt lepsi podivat se na nejaky film 15 a vice let stary, kde jsou ty triky poctive. Ale ty levne efekty, ktere se cpou dnes do kazdeho druheho filmu, to je fakt hruza. Pribeh nic moc, herecke vykony nic moc, zabava, napeti zadne, akce nic moc. Triky hruza. 40℅ max. - ze soucitu...

Star Trek: Do neznáma (2016)

Je to tak na 70% ale to tady dat nejde, tak budiz ctyri hvezdy. Uz je to na me moc pohadkove. Vsechno vzdy zazracne vychazi, vsichni jsou vzdy presne na posledni chvili presne tam, kde kdovi jak se vzali... Na jednu stranu super vyspela technologie, na stranu druhou se kdokoliv dostane kdekoliv. No proste je uz to pohadka pro vekovou kategorii do 15 let. Skoda, bavilo me to vice. A na zaver opet stavba nove Enterprise...to uz je taky ohrane. Proc si nepostavi rovnou 2 do zasoby...heh. Asi uz jsem moc narocny divak.