Ničivé tornádo (2002) (TV film)

Nerealisticke efekty na ktore sa producenti skutocne vyflakli. Ďalšie klišé, niekto dokáže na sto percent predpovedať tornáda. To sú veci za ktore som dal odpad, ale konečne po dlhšom čase som videl to, že nikto a nesnašil dať žiadnu konšpiráciu, žiadny vládny projekt ani nič podobné. Vďaka tomu sa tento film stáva podľa môjho názoru znesitelným 35%

Berlín 1948 - Velký letecký most (2007)

Tiez mi tam nieco chybalo. Chybalo mi lespsie rozobratie stalinovych mysleniek, ktory si vzdy rozmyslel co podpisuje. Celkovo tma mohla byt viac rozobrata zmluva o troch koridoroch, ale inak suer dokument

Intimní tajemství (2007)

Celkom vtipna tragikomedia. Prvky hororu som ale hladal marne, skor som sa len smial, alebo zhrozil. Koniec bol zial uplne ocakavany.

Četník a mimozemšťané (1979)

Cudujem sa ze mam tak malo. Je to moja najoblubenejsia cast a aj najoblubenejsii film celkovo s legendou Louisom de Funes. Ale asi by ten film bvol onicom keby ho nenadaboval František Filipovský.

Mlha (2007)

Tento film patri k mojim oblubenym, ale neznasam o nom hovorit. Ak niekomu poviem o com film je tak sa kazdy zhrozi, ze preboha ako sati toto moze pacit. Na americkej zakladni vnikli do inej dimenzie, ktora sa dostala az knam. ( no poviem vam stracha hroza) Po tom ale ako som videl tento film tak som si musel povedat presny opak. Neviem si predstavit ako sa da lepsie priblizit konanie ludi v kritickych situaciach, ako je to v tomto filme.

Mezi řádky (2007)

Tento skutocny pribeh ma naozaj dostal. Uz od zaciatku je citit napatie. Neporovnaval by som to s ostatnymi filmami o ucitelkach pripadne o skazenej americkej mladezi. Autor sa spravne zameral na dobré znazornenie skreslenej reality deti v americkych harlemoch a doplnil to aj kvalitnou knihou denníka anny Frankovej, ktoru vsetkym odporucam. U mna jednoznacnych 5*

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Na tento film sa da pozerat z dvoch pohladov. Podla mojho nazoru ho bud zboznujes alebo nenavidis. Ak si ho pochopil len ako americky romanticky blabol s prvkami komedie, kde na konci vyhrkne zopar slz, tak si ho podla mna vobec nepochopil.