Strážce divočiny (2009)

Dobre spracovaný film pri ktorom sa tvorcovia zachytiť prírodu takú aká je. Nedávali žiadne zdochliny na "realistické" zábery, ale čakali. A zábery pritom naozaj stoja zato. Tiež som mal možnosť vidieť medveďa pri hre na kombajn v "čučoriedkovom poli" a tieto zábery mi to krásne pripomenuli. Na Slovenské pomery určite film spĺňajúci najnáročnejšie kritéria.

Burn-E: Světlo galaxie (2008)

Zaujímavý snímok. Dobre prepojený na samotný film Wall-E a ukazuje na život ďalších robotov počas filmu.

Lokal TV (2011) (seriál)

Začal s množstvom dobrých gegov, ale skončil na tom, že pri robení takéhoto seriálu ich už nedokázal dávať také veľké množstvo a tak vtipných gegov už nedokázal dať do jedného seriálu. Možno keby tie časti robil postupnejšie tak jeden za mesiac, tak by kvalita tohto seriálu rapídne stúpla.

VALL-I (2008)

Veľmi dobre prepracovaný hlavný hrdina. Aj napriek tomu, že je to robot, tak skvelo dokáže ukázať svoje emócie. Porovnám to trošku s luxorom, kde v 2 minútovom snímku dokázali niečo podobné. Film je určený naozaj pre všetky vekové kategórie. Nadčasová snímka patrí k tým najlepším animáčom, aké som kedy videl.

Divočina (2006)

Veľmi slabý animák. Ukradnuté časti z madagaskaru a pod. Žiaľ zvieratám chýba šmrnc. chýba im vtip aj myšlienka. Mám pocit, že potrebovali narýchlo niečo zbúchať. Čím viac natočia, tým majú viac peňazí. Žiaľ značka walt disney už neznamená to, čo kedysi. Jeho značka sa podpisuje už aj pod B-čkovými animákmi.

Neberte nám princeznu (1981) (TV film)

Trošku primitívny príbeh. Absentuje dej a nemám rád ani Marikin tón hlasu, ale klasika je klasika. Vždy si to rád pozriem.

Scooby-Doo (2002)

Hmmm, ako môžu z takého dobrého seriálu spraviť toto?

Poslední pirát (1983)

Celkom znesiteľný film. Žiaľ začiatok by sa zišiel prepracovať. Sem tam som mal pocit, že je to trošku moc pozitývne nadsadené a pod. Ale celkovému dojmu to až tak nevadí.

Miliónový brouk (1980)

Bud Spencer so svojími filmami nedosahuje také kvality, ako spoločné s Terencom, ale tento jeden sa naozaj dál