Megakatastrofy (2006) (seriál)

Niektoré časti tohto seriálu sú spracované ozaj kvalitne. Názov je vyslovene komerčného charakteru a tak sa není čo diviť, že sú tam komerčné veci. Žiaľ výber katastrof a možných katastrof je úzko prepojených tým, čo sa stalo v USA, alebo čo je známe v USA.

Úsvit mrtvých (2004)

Vďaka tomuto filmu som na CSFD. Ako môže mať tento film také dobré hodnotenie? Pár vtipných momentov tam síce bolo, ale ja tieto americké Zombie-*****iny vážne nemusím. Nechápem tomu mysleniu, nechápem tomu humoru a už vôbec netuším, že čoho sa tam mám báť. Táto "moderná" kultúra, ktorá vznikla úplne umelo a ja ju aj tak berem. Našťastie je vo filme pár aspoň trochu normálnych pasáži za čo si zaslúži aspoň jeden bodík.

Yes Man (2008)

Určite najlepší Carreyho film. Konečne nielen trápne výstupky, ale aj nejaká myšlienka. Keby nebol hlavný herec Jim, dal by som aj 5*

Útěk do divočiny (2007)

Film podľa skutočnej udalosti, ktorý nám vypovedá realitu ľudí o ktorých si mnohý z nás myslia, že sa majú super, ale kvôli názorom rodičov a ich prístupu sa z toho môže stať len náš klam.

Mary a Max (2009)

Milá snímka, prináša do sveta kinematografie niečo nové. Morbidita a humorickosť snímky ja vážne skvelá. Žiaľ koniec som očakával už dlho predtým.

Kdo vlastní oceán? (2008) (TV film)

Vydarený snímok o veciach, o ktorých veľa ľudí netuší. Dobre spravené zábery, žiaľ nie z najkvalitnejšou kamerou.

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Zaujímavé, že to dosiahlo takú sledovanosť. Je to len lacná zábavka,ktorá ma televíziám zvýšiť zisky, dúfam že neúspešne.

Přežít! (2005) (seriál)

Vydarený seriál, ktorý sa podobá na mnoho podobných seriálov. Žiaľ, nie každý diel je naozaj dobrý.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Jediné, čo môže človek na filme oceniť ("ak nerátam herecké obsadenie"), je vážne dobrá muzika. Film stráca úplne všetko, ale v prvom rade dej. Je to len pseudofilm efektov.

Geriho hra (1997)

Schizofrénia hýbe svetom. Zaujímavý krátky a vtipný oscarový snímok.