Top Gear (1978) (pořad)

Jako milovník moderních ,,superbouráků'' jsem si tenhle pořad oblíbil neskutečně. Dozvíte se věci, které by Vás nikdy nenapadly..Pořad je ale spíše dělaný na počest těch luxusnějších automobilů než typicky klasicky normálních automobilek, jež jsou užívány normálními lidmi.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jestli je někdo, kdo tuto žlutou rodinku nemiluje je šílený. Marge, Homer, Lisa, Bart a Maggie jsou již 23 let součástí animovaného prvenství. Jediná věc, která mě dost mrzí, že novější série upadají na kvalitě, ale stejně nemají konkurenci..

Lovci duchů (2005) (seriál)

Co se týče hereckého obsazení, fantazie. Výborně vybraná dvojka, která se skvěle doplňuje, Dean - arogantní, pro rodinu udělá cokoliv, ačkoliv je vázán přísahou, že ochrání svého malého bratra. Vždy má nějaké vtipné připomínky, skvělý příklad staršího bratra. Sam - v prvních seriích se do toho dostával, ale později se s tou rolí smířil a ukázal, že dokáže být pořádně drsný, nemohl připustit, že lovení je pro něho, chtěl žít normální život, ale osud spjatý s jeho rodinou ho dostal na toto rozcestí. Celkové hodnocení seriálu je spíše specifické, první serie jsou dosti protažené, někdy až zbytečně přehnané, ale prostě podle mě novodobé Akta X.

Temný rytíř (2008)

Opravdu? Tento film, nejen že předčil všechny moje předtuchy jaké by to doopravdy mohlo být, ale také mě naplnil silným pocitem, že lepší film již neuvidim. Naprostá bezchybná práce. Nolan mě opět dostal do kolenou, pro mě jasná jednička, co se režiserského křesla týče, ostatní věci jsou nepodstatné si myslím..Nedělá mi problém si tento film pustit 20x, pořád mě to baví..