Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

It will be legen.. What for it.. Dary! Ano, to je přesně to jak bych vyjádřil tento seriál. Pro mě novodobí přátelé.

Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes) (2008) (koncert)

Ok řekl bych skvělé, vynikající, fantastické, úžasné, nejlepší, ale i tyto přirovnání jsou slabé. Nemužu najít ten správný výraz, který by vystihnul tohle famozní vystoupení mojí nejoblíbenější rockové skupiny, která byla, je a bude pro mě vždy na 1.místě..

Linkin Park: Live in Texas (2003) (koncert)

Nejlepší. Pro mě jasná jednička co se rockových skupin týče. Už od mala ujíždim na Linkinech a právě oni jsou moji strážci! :)

Prometheus (2012)

Tak jsem se konečně odhodlal a vyrazil do kina s tím, že uvidim film, na který jsem se těšil(ano opravdu dlouhou dobu). No a mé pocity? Na jednu stranu výborná sci-fi podíváná s kapkou brutality na konec, která byla hrozně rychle a řekl bych dost zanedbaná. Začátek famozní, kdyby se daly hodnotit jednotlivé části filmu dal bych právě začátku více hvězd než je možné. Jak už zde bylo psáno, jeden z nejlepších začátků, který vůbec tvurci mohli vymyslet. Prostředek filmu už za tolik nestál. Chyběly mi zde akce a trošku toho napětí. Konec se mi líbil, hezky to ukončili a úkol splnili, takhle to vidím já. Celkové hodnocení filmu? Nejsem zklamán ani potěšen, pro mě bohužel čistý průměr a mé očekávání po tak skvělém začátku šly jaksi pod koberec. Někdy příště Scotte :)

Moneyball (2011)

Skutečný osud opravdového manažera Billa Beana, který prokázal, že peníze jsou pro něho až na 2.místě po úspěchu.

Drive (2011)

Snažil jsem se najít určitý cit a smysl pro pochopení tohoto filmu. Na konci vše vyplavalo na břeh. Nakonec ta jízda byla přeci jenom čistá.

Odplata (1999)

Mel Gibson prokázal, že mu tyto role drsného mstícího zabijáka velika sedí. Zrada, drogy, prachy. Nevim jestli jde Porterovi přímo o ty prachy jako spíše o to dostat hlavu chlapa, který mu změnil ženu.

Kamarád taky rád (2011)

Tak přeci jenom ta láska z toho vznikla. Skvělé duo, které se výborně doplňovalo.