Deštivý den v New Yorku (2019) odpad!

Woody už neumí, škoda. Ani New York si moc neužijeme. Ale T. Chalamet, ten je jako nový Jason Priestley z doby Beverly Hills 90210 a to myslím v dobrém. Když to nepodělá, je před ním budoucnost.

Crown Vic (2019)

L.A. realisticky. Podobně to v L.A. opravdu chodí. Kdo nezažil... Dále doporučuji Flint Town.

L'uomo che rubò Banksy (2018)

Zajímavý dokument o bláznech do Banksyho čmáranic, jinak ale propalestinská propaganda. Fascinuje mě, jak krkolomně se někteří v tomto filmu snaží prosazovat názor, že když vám někdo počmárá vaši zeď, ta čmáranice prý patří všem lidem v tom místě, prý obohacuje veřejný prostor a ani majitel zdi nemá právo dílo někoho jiného ze své zdi odstranit nebo ho třeba zpeněžit. Na hlavu.

Yesterday (2019)

Čekal jsem finální rozuzlení, nepřišlo. Jedno podívání ok. Písničky The Beatles byly, jsou a budou každopádně to nej, co kdy hudební svět vytvořil. To bez debat.

Death of a Nation (2018)

Sluníčka a nazi-levičáci všech zemí - poserte se! Top film. Každý by měl vidět. Snad vznikne i cz dabing, aby i ti, kteří nevládnou angličtinou, mohli tento dokument zkouknout. Povinně do škol s tím. Toto naše sluníčková ČT nikdy neodvysílá. Nehodí se do krámu. Každopádně se bavím nad ostatními sluníčkovými výlevy tady na CSFD pod tímto filmem. Vztekejte se, vy ovce! To se bavím. ;) Trump má každopádně další volební období v kapse, I bez tohoto filmu. Amíci nejsou blbí.