Trable v ráji (2009)

NUDA s pár docela vtipnýma momentama. To ale bohužel nestačí.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Snesitelné a hodně pohádkové. Tentokrát mi chyběl krásný hudební doprovod od Harryho Gregsona Williamse, který skládal hudbu k minulým dvěla dílům. Hudbu tentokrát skládal David Arnold a není to ono. Ráno jsem matně vzpomínala o čem to vlastně bylo.

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Výtečná pohádka s výborným dějem, sympatickými postavami a neuvěřitelnou dávkou fantasie.

Ponyo z útesu nad mořem (2008)

Nebylo to sice tak výborné jako Cesta do fantazie, ale i tak se režisérovi podařilo natočit výtečný film nejen pro děti.

Vampire Hunter D (2000)

Stejně jako předtím Ninja Scroll i tento příběh o upíru/člověku byl vynikající a znovu potrvdil výbornou kvalitu japonského anime.

Babylon A.D. (2008)

Velice hrubě a nešetrně sestříháno, bez nápadu. Akce se neměly šanci pořádně rozjet. Potěší snad jen sympatická Michel Yeoh.

Red (2010)

Výborná akční komedie

Saltová (2010)

Bohužel u tohoto filmu nakonec převládl pocit, že to byla kravina a bohužel jsem se místy ani příliž nebavila. Angelina po celou dobu předvádí neuvěřitelnou akci, na ty jsem už od Kurta Wimmera zvyklá (viz. Eqilibrium i Ultraviolet), ale dneska to u mě jaksi nefungovalo. No snad příště, ale ne už s tak přemrštěným scénářem. Hudba Jamese Newtona Howarda je pěkná a film hezky podbarvuje.

Juno (2007)

Velice příjemná komedie