Kazatel Kalašnikov (2011)

Skvělá podívaná od drog k bohu od boha ke snaze řešit problémy v Africe.Zabíjení rebelů záchrany dětí. Dal jim všechno co měl, celkem akční a dojemný.

Nájemní zabijáci (2011)

2 najemní zabijáci,zkorumpovaní policajti a do toho ještěhlava drog.kartelu.JVCD,S.Adkin si skříží cestu pak jeden druhýho podrazí nakonec z toho bude spolupráce.Dva hlavní hrdinové každý oba mají stejný terč také se nečekaně kamaradí zkorupovaní policajti s hlavou drog.kartelu.. nakonec chtěj oba dva hl.hrdiny zabít Děj:chvílema jsem netušil jak bylo všechno propletené bla bla bla..city,pomsta,boj.scény,podraz.S dobrou myšlenkou podívat se na to v DVD kvalitě,ale ani to za to nestálo nevím kde nechali barvy dojem to neudělalo.JVCD s želvičkou,hrát na housle se k jeho ostrým nožům určitě nehodilo řežisér asi hodně improvizoval.Překvapilo mě to,že jaksi nechal tu ženskou umřít což je + na originalitě většinou to končí záchranou oběti tady tomu je opakem.

Moje letní prázdniny (2012)

Příběh akce vtip zaslouží si 4* trochu mi to připomnělo okrsek13 ale tentokrát v mexiku bez parkuru a se skvělým Mel Gibsnem .Na všechny hajzly došlo,ale nejvíc mě pobavil ten konec doslova splněný "sen"

Ochránce (2012)

Fajnovka J.Statham uplná troska z ničho nic uvidí holčičku co je génius a začne jí chránit vymlátí pár řad triády a ruský mafie. Pak je je vše o trezorech číslech nakonec všechno získá a končí to štastným koncem. Velké + tomu,že tam nebyli tak předem jasný scénky což je běžné.Akorát škoda tý poslední rvačky neuškodila by

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

vtipné,dobré efekty veverka už je takovej stereotyp ale nesměla chybět,Sid hrdina jeho babička další + jen snad ty poučující pasáže o pubertě bla bla.. Když to shrnu pěkná podívaná neohrnul bych ani nad dalším pokračováním této uspěné série

Agent z Hong Kongu (2001)

klasické bojové scénky sem tam něco vtipnýho děj to taky mělo,ale mohli z toho vytáhnout víc

Čtyři slunce (2012)

Celkem zajímavý příběh o vztazích v rodině. Až na Karla ten mě fakt nudil pak mě dojalo,že snad jednou řekl něco rozumnýho a ke konci asi opravdu byl nějaký duchovní či co.Bez toho Karla bych se snad bavil víc.Něco tomu chybí bylo to takový utahaný nevěděl jsm zda jsem mrtvej nebo u toho usínám.