Venom (2018)

Jo že to bylo bez r to jsem trochu zklamany prvni pul hodina takova tahacka pak se pomalu zacal seznamovat s Venomem a už to začinalo byt zajimave Kdyz obsadili Hardyho tak jsem si rikal na to musim jit Marvelovka x Hardy z filmu mohli vymacknou vic Hardy to umi na nej nesedi moc love story apod.. co se tam snazili narvat : ) samozrejmne otevreny konec doufam ze se pouci a udelaji pokracovani kde bude Carnage ale bude to hororove a plné krve :) chapu ze chteli cilit na vsechny vekove skupiny ale udelali by lepe kdyby udelali verzi pro děti a pro nás

Upgrade (2018)

Tohle mě sakra bavilo rychly svizn bez zbytecny pasazi zapletka taky dobrá rád bych další díl

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Ty krááávo tak tohle mě naprosto dostalo do kolen uplne nesmyslne utahane .preskakovani scen dialogy spousta kecani o nicem... navic tam nacpou nejaky decka ktery tam spatne fungujou ano nactlety dite tam vydrzi protoze tam vidi robutky jak se meni v auta apod dopravni prostredky ..ale ja to po 1h vzdal musel jsem odejit z kina to kamos ten tam usnul nudou.. Takhle uspesnoe znasilnenou serii Transofrmers jsem jeste nevidel.. jediny koukatelny tam byli ty kozi to je fakt

Powerless - Wayne Dream Team (2017) (epizoda)

nevím nevím nic pro mě zdá se mi to opravdu jako dobrý nápad na seriál ale obaszení,,traparna naprosta... nejvic mi tam vadi Vanessa spis bych ji priradil nekam na youtube jak si hraje s barbinkama uci nactilety holcicky jak se zmalovat jak k*rvy apod ..

Sedm statečných (2016)

Nad me ocekavani jednoduche svizne multikulti westernka..

Underworld: Krvavé války (2016)

no nic noveho nas opravdu necekalo zase ta stejna pisnicka jine prostredi postavy lokace super podívaná..krvave by to taky slo ale proc sakra spatlaj tak nesmyslne zaporaka a zabijou meho oblibeneho Misu mel fakt dostat vice prostoru..

Zúčtování (2016)

Konečně pořádný film,příběh,akce už jsem fakt zapomněl,že se natáčí i ty dobré filmy . skvělé herecké duo Ben a Jon

Rozkaz zabíjet (2016)

Nevim no zkratil jsem si cestu letadlem timhle filmem jelikoz mam rad scifarny ale otravnejsi a predvidatelnejsi scenar udelat fakt nemohli

Powerless - Wayne or Lose (2017) (epizoda)

cekal jsem trosku vic od pilotu zatim zadne extra nadseni sympaticky herci nic ..dam tomu jeste sanci preci jen prvni dil