Vánoční koleda (2009)

Zemeckis má už své nejlepší filmařské roky za sebou, ale díky pitvoření jima, které má sve kouzlo i v digitální podobě, je to neskutečně poutavá podívaná. Bavilo mě sledoval cestu Scrooge k napravení. 4 hvězdy

Na hraně temnoty (2010)

Tak se nám Mel vrátil,ale nejsem si jistý jestli udělal dobře. Během celého filmu čekáte, že dojde na nějakou hlubší pointu, ale toho se nedočkáte. Mel sice stále nepatří do starého železa, ale film je předvídatelný a v některých pasážích velmi nudný. Na tři hvězdy to prostě není ................

Dokaž to! (2008)

Celkem slušná vykradačka Lets Dance, Divokých koček a jim podobným. Dokáži si představit daleko lepší věci na dělání než tento film .

Četa (1986)

Surovost války ve Vietnamu z první ruky .

Prokletý ostrov (2010)

Scorsese opět nezklamal. Ponurá atmosféra psychiatrické léčebny je úžasná. Po celou dobu filmu nevíte na čem jste. Napětí se dá krájet a navíc výborný Di Caprio a Kingsley.

Ulovit miliardáře (2009)

Na české poměry velmi dobrá kamera a dobře fungující hudební spolupráce Vorel - Wich. To ale ovšem nestačí. Moc do extrémů hnaná sociální situace plus místy velmi trapné chvíle.

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

U tohoto filmu sem dostal přesně to co sem čekal a to 102 minut totální nudy a trapnosti. Za celou dobu filmu,se mi na tváři nevyloudil úsměv. Scény u kterých by se měl člověk zasmát působí vyloženě trapně. A to nevím na čem pan Troška ujíždí,když postavil film na tom jak si někdo odřízl kus zadku. Navíc mě políval horký pot při všech výstupech Sandry Pogodové a při souboji T.Bebarové s A. Gondíkovou. --> odpad

500 dní se Summer (2009)

Romantická komedie, která kašle na zažité osnovy romantických komedií. Jedna z nejlepších romantických komedií, kterou jsou kdy viděl.

Trosečník (2000)

Dokonalý herecký koncert Toma Hankse s přispěním volleybalového míče Wilsona, nejde jinak než dát 5 hvězd .