Imigranti (2009)

Takové nicneříkající. Člověk to zkoukne a za chvíli zase zapomene bez výčitek. Tohle téma je tu už zpracované i v lepší verzi. Shoduji se s názorem Civala.

Kult hákového kříže (1998)

Opravdu skvělý film. Líbilo se mi tam snad úplně všechno. Hlavní postavy, příběh, myšlenka filmu i provedení. Ten konec mě fakt zamrzel...

Upíří deníky (2009) (seriál)

Skoro se to stydím přiznávat...jako fanoušek Stmívání se mi líbí i tohle. Že bych se musela zbláznit když neuvidím jeden díl to ne, ale fajn relax to je. A to jsem z puberty už vyrostla :-).

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Naprosto čisté a krásné. Myslím, že animáci dosáhli tímto vrcholu. Nic víc se snad ani říct nedá. 5*

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Super film, ale po tom co jsem viděla Sherlocka v podobě seriálu z produkce BBC už asi ode mě žádný jiný plné hodnocení nedostane.

Mlha (2007)

Mám ráda filmy, ve kterých je postava, kterou strašně nenávidím a chtěla bych jí zabít holýma rukama (nejlíp ta co káže katastrofu z Bible:-)). Mám ráda filmy s dramatickým koncem. Mám ráda když mě něco šokuje a překvapí. Mám ve filmech ráda strach z neznámého. Myslím, že to vysvětluje moje hodnocení. V tomhle filmu bylo vše. Ubírám jednu hvězdu za ty chapadla. To bylo zbytečné. Lepší by bylo kdyby vůbec nebylo odhaleno, co se v té mlze skrývá.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Vyrostla jsem na tomhle seriálu jako na něčem zakázaném. Tajně jsem se dívala se svojí ségrou. Teď už to beru více s rezervou, ale tenhle seriál mi asi díky tomu už navždy zůstane blízký. Jen mi teď s odstupem času vadí, jak strašná slepice ta Carrie je :-) Nicméně velice subjektivní hodnocení 4*

Zelená zóna (2010)

Dobré téma, šikovné zpracování... mě to asi stačí. Žádná bomba to není, leč na koukání postačující. O tomhle filmu nějak nedokážu napsat něco více duchaplnějšího :-).

Kontraband (2012)

Nevím co si o tom myslet. Pro mě není Mark Wahlberk člověk co utáhne celý film. A tady musel, jelikož jsou vedlejší role opravdu vedlejší. Proto se přikláním ke skupině hodnotící ten to film jako průměr.

Hrdost a sláva (2008)

Moc mě to do děje nevtáhlo. Bylo tu už natočeno více filmů s podobnou tématikou (zkorumpovaná policie, jediný člověk bránící dobro...) a ty se povedly více. Bohužel.