Dragonball: Evoluce (2009) odpad!

Takhle to dopadne, když USA natočí japonsku klasiku. Fuu...

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Svět je tak moc umělej, jak jen může být. "Milé dívky - sledujte tuto hovadinu. Myslíte, že se v tom najdete. Myslíte, že se podobné příběhy mohou stát vám ? ... Myslíte blbě ! ! " Proč se podobný demence vlastně točej ?

Lidožrout (2002) odpad!

Šmajrá zas jedna z těch blbě stupidních parodií na horor. Já bych ty režiséry střlel !

Trhni si! (2006) odpad!

Hilton není herečka. Je to jen blbá bloncka. A s "kvalitami", které "komedie" nabízela, jsem čekal, že ten shit i režírovala. Fakt tam nebylo nic k smíchu. Asi jsem holt ještě nedozrál do té zprávné fáze lidské demence, kdy se člověk podobným sračkám směje. ODPAD.

GO - GO šou (2000) (pořad) odpad!

Go Go šou NEbyl zábavný televizní pořad z produkce TV Nova ! ! GO GO shit byl na pytel už od svého zrodu.

Daniel Landa - Vltava Tour 2003 (2003) (koncert) odpad!

Některý písničky má Landa fakt dobrý. Ale na pódiu je spíš k smíchu. Koncert na hovno. Landa se pokybuje jak nadržená brambora... Navíc mu teď stejně hráblo, tak co ??

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Telenovela po česku. Proč sakra někdo kopíruje něco, co byla sr..čka už v originálu ? ? Hrocení h..ven do zblbnutí. ODPAD.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Jděte do h..jzlu. Tak špatný to nebylo. Aspoň tam chodili lidi, kteří chtěli něco zkusit a nebyla to taková fraška jako všechny ty zk..rvený Superstar - ze kterých by jeden supersral ! 80%

Total Recall (2012)

Původní Total Recall jsem viděl, ale musím říct, že Colin Farrell se do této role hodil líp než Arnold. Narozdíl od předlohy totiž remake nepůsobí tak stroze a přímočaře. 100%.

Královská kobra (1999) odpad!

Vysoce retardovaný, idiotský a dementní snímek od začátku do konce. Pitomá, divná hudba, blbost na každým kroku. ODPAD ! ! !