...a bude hůř (2007) odpad!

Dnes jsme si s přítelkyní pustili film, jehož předloha vypráví na desítkách stran o demenci, demenci, demenci a debilitě. Amatérská kamera je někdy dokonce u určitých záběrů výhodou. Ovšem ne v kombinaci s amatérskými výkony Karla Žídka. Je to sice sympaťák, ale hrát moc neumí. Každopádně tváří v tvář absenci profesionálních herců, není dávno ani náhodou sám. Některým slovům prostě rozumět není. Když už to ty bukvice dělaly černobíle, mělo jim dojít, že tenkrát se filmy předabovávaly. Kvůli kvalitě zvuku. Jinak se ale film celkem hezky drží své předlohy: Hlavně v tom že stojí taky za hovno a nedá vám N.I.C. I splachování hajzlu má větší pointu. Ale tohle přirovnání by se jistě spisovateli líbilo a určitě by souhlasil. Takže - S jistojistým souhlasem debilního dementa Honzy Pelce - ODPAAAD. PS: Za co má tahle plichta 77% mi asi nikdo nevysvětlí. Takže zase jednou stádovitost dementů na CSFD.

Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Oni nejsou vtipný. Zagorová ani není extra zpěvačka. A Margita sa spravuje ako buzna.

Babovřesky 2 (2014)

Hokejsti stáli sice co do herectví slušně za hovno, ale ty ostatní. To byl nášleh. "Tohle je naše planeta !!" :-D :-D

Clone, O (2001) (seriál)

Vidělo to pár lidí a nikdo k tomu nic nenapsal ? To se mi nechce líbit...

Tekken (2010)

Filmové zpracování hry která mě nechytla. Já jsem fandou Mortal Kombatu. Ale film mě chytl... Je skvělej. Chce to i dvojku.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Benderova hra je pořád jenom Futurama. Nic víc, nic míň..

Číslo 9 (2009)

Film který vám tak nějak nepoví nic, co byste nevěděli a co by se nesdělilo v jiném filmu lépe. Pár kladů filmek má (má to třeba konec, začátek a prostředek) ale jinak to není žádnej zázrak a znova se na to asi prostě nepodíváte, jelikož na dlouhé chvíle lidí kteří znají nudu, je lepší něco od Tarantina. :-)

Pražské noci (1968) odpad!

Neslaná a nemastná plichta, neobsahující nic. Ani Miloš Kopecký to nezachránil...

Černá labuť (2010)

Frigidní baletka nemá v hlavě ohledně svého života nic jiného než balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, brutálně otravnou mámu a skvělou kamarádku. Jenže kvůli sexuální frustraci, jež je na ní více než očividná se kamarádství změní v neuvěřitelnou paranoiu se slušnými haluškami a zk..rvená matka dostane co proto. Baleťačka válčí se svojí hlavou. Jenže tváří v tvář tomu, že teď už má v hlavě jen balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet, balet a balet - je to souboj nevyrovnaný. Pobobně jako vylízanec v armádě se nechává pohltit sračkama, nedovede vypnout a její Symphony of destruction začíná... Takže film není jen o frigidě, blbý mámě, zbytečný žárlivosti a baletu. Je to i o zcvoknutí. Pokud chcete film o halužkách, doporučuji vám Houbičky.. Kdo chce psa bít, hůl si najde. SPOILERY: Nemoct ven na zábavu ve 30 letech je stejně přitažený za vlasy, jako bydlet v tom věku ještě s mámou a popírat svoji asexualitu. Přehnanost by se dala mnohem logičtěji použít, pokud by ji mátinka bombardovala zprávama a kamarádka nějak podělala. Jenže takhle mi to prostě nedává smysl. Takže rada na závěr: Pokud nechcete, aby Vám mrdlo nedělejte balet a nebydlete s rodičema. To vše jen v USA... Mimochodem svět baletu není normální a film je prakticky jen o tom, jak Natalii Portman mrdlo v bedně. 1* za finální tanec a 1* za všechny vedlejší role. Měli to pojmout úplně jinak a vím jak..