Souboj Titánů (2010)

Chyběla mi tam sova. Celou dobu jsem se na ni těšil. Jo a taky nějaký ucelenější příběh. Děsně rozkouskované. Ale solidní efekty a trochu výraznější hudba.

Meet Meline (2009)

Tohle se muselo renderovat opravdu dlouho. Neustále jsem čekal nějaký hororový konec, ale nakonec ... Jinak perfektní hra světel, barev a hudebního doprovodu. Výborná animace i co se člověka týká.

Pixely (2010)

Dokonalá animace. Super zvuky. Perfektní zasazení do reality. Dobré připomenutí dětství. Prostě super nápad.

Warriors of the Net (1999)

S ohledem na stáří snímku musím uznat - super animace, příhodné zvuky, dobré přirovnání a povedené převyprávění příběhu paketu :)

Město bohů (2002)

Kdo neviděl, tak by se měl podívat. Válka gengů od počátku až do konce. Podle skutečné události.

Pád do tmy 2 (2009)

Chybí taková atmosféra nevědění jak v jedničce, ale i tak dobré. Taky už není takový ten pořádný boj o vlastní život a spíše mi to připomínalo Vetřelce, kde se Ripleová podruhé potkala s monstrem a jako jediná věděla, jak ho zabít :)

Ataque de Pánico! (2009)

Solidní kamery, perfektní hudba. Na krátkomentážní film i obstojné efekty, jenom občas chyběly stíny a taky ten poslední výbuch se zjevil moc rychle.

French Roast (2008)

Povedená animace. Krátký, ale zato výstižný příběh. I na tak krátký film trochu překvapivý konec.

Dantovské peklo (2010)

Pohled na jeden z nejslavnějších literárních děl z trochu jiného pohledu - trochu krvavého, temného, animovaného.