Mstitel (2009)

Já jsem se fakt bavil. Akce, mlácení, střílení, nezastavitelný Seagal :)

Voják 2 (2009)

Jednoduchý motiv, není co zkazit. Pokračuje v tématu prvního dílu. Mariňák, banda teroristů, spousta akce, perfektní hudba, kamera by se dala občas vylepšit, ale většinou super. Hodně nevydařené efekty výbuchů, které jsou do filmu jakoby dokresleny.

Legie (2010)

Taková průměrná ptákovina. Čekal jsem trochu víc. Souboje andělů apod. Akce tam trochu bylo, ale málo, dobrá temná atmosféra, ale až moc tmy.

Upírův pomocník (2009)

Nuda. Plno kecání. Žádná akce. Příběh opravdu nepřekvapí. Typická zápletka s trochu originálním začátkem a sem tam nějakým prvkem.

Odstřelovač (2009)

Docela dost střílení, ale přece jen taková nuda. A navíc se mi všichni ti herci pletli - jeden stejnější než druhý. A až za půlkou filmu jsem pochopil, že ten jeden je cvok a o co tam vlastně jde.

Ninja (2009)

Žádný zázrak. Hodně bojů je docela stupidních - ninja dostává nakládačku od dvou "obyčejných" chlápků, a pak zmlátí v poho celou bandu stejně "obyčejných" chlápků. Stejně tak s těmi zbraněmi - sem tam někdo střílí, ale pak přestane střílet a jde s tyčí - divné. Ale je tam docela dost bitek, honiček, ale bohužel málo ninja triků.

Moon (2009)

Bohužel předvídatelné. Ale jinak povedená zápletka.

Wolvesbayne (2009) (TV film)

Úděsná kravina.

Sherlock Holmes (2009)

Napínavý děj. Svižný příběh. Dobrá hudba. Solidní vtípky. Perfektní postavy. Občas docela odhadnutelná zápletka, což trochu mrzí.

Pouliční rváč (2009)

Solidní mlátička. Takový jednoduchý wrestling.