Sám doma a bohatý (1994)

No nesouhlasím s názorem že se film nepovedl a svezl se na vlně Kevina a banditů. Snímek jsem viděl hodněkrát a vždy mě pobavil. Ten tlustý profesor je dobrý frajer. :)

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Tak Kevin je zpět a tentokrát neni na domácí půdě. Mokří bandité jsou na útěku a na Kevina v New Yorku narazí. Jejej to je zase srandy.

Van Helsing (2004)

Trochu netradiční způsob spojení Drákuly, Dr.Hyde a Frankensteina. Tenhle způsob se ale vyvedl. Film skvěle promyšlený na výborné úrovni. Scénář, příběh na jedničku. Herecký výkon Jackmana a Beckinsale je nezapomenutelný. Akční romantika ve filmu nechybí. Scény, záběry a efekty stojí za to a vypadají opravdu krásně. Film jsem viděl v kině a dávám mu rovnýh 100%.

Zombieland (2009)

Tolik % tolik úspěšné, ale pro mě zcela nezábavné. Film mi nepřišel vtipný, ale trapný. Snad jediné pozitivum byl dobrý herecký výkon Jeesseho Eisenberga. Jinak nic moc.

MTV Cribs (2000) (pořad)

Krásné domy celbrit můžeme díky Cribsu prozkoumat : )

Snowboarďáci (2004)

Teenagerská komedie o dvou snowboardacich kteri maji jeden problem za druhým.

Copak je to za vojáka... (1987)

Výborná česká komedie o tom jak celá armáda chytá Jiřího Langmajera. Snad každý ten film zná a když je v tv je nutno ho sledovat a bavit se.

Pokoj 1408 (2007)

Napínavá a děsivá zábava po celých 104 minut. Největší mráz na mě šel když manželka Johna řekla že je policie v pokoji a nikdo tam není. Tyto děsivé filmy je nejlepší si pouštět v opuštěném domě za vytí vlků venku :D :)

Identita (2003)

Golfista vše vystihl, přidávám za něj eště jednu *.

Orphan (2009)

SUPERPERO by si zasloužil Osacara za ten komentář. Jinak vyborný horor ze kterého mě mrazilo dlouho potom. Neadoptovat děti.