Resident Evil: Raccoon City (2021)

Umbrella forever!!!Hry som si parádne užil už dávnejšie a film teraz taktiež,,takže spokojnosť.

Whiplash (2014)

Dokonalý film s hudobnou tematikou.J.K. Simmons oscar za vedlajsiu rolu??...nie,nie podla mna to bola hlavna...:-)

Konečná (2013)

Škoda už to neni ten Arnie z 80tych rokov ale aj staré pušky ešte vedia strielať.

Batesův motel (2013) (seriál)

Tak neviem,išiel som do toho trochu skepticky a teraz hltám jeden diel za druhým,zasa ma raz tí hollywoodskí scenáristi dostali...ale to vám poviem Norman Bates a jeho mamička to je mi teda vydarená dvojka.

Would You Rather (2012)

Nooo!! nie je to len hocijaká vyvraždovačka,táto má svoje jasné pravidlá a máte v nej na výber tak prečo si nezahrať...Dávam palec hore a štyri hviezdy.

Prometheus (2012)

Myslím si že Prometheus je v hodnoteniach dost podcenovaný ale natočiť kvalitný prequel k takej kultovke akou je Votrelec nie je vôbec jednoduché a mna Ridley vcelku potešil čakal som napätie,slušné herecké výkony,perfektné triky a to som dostal takže spokojnosť.Navyše film bol aj komerčne dosť úspešný čo dokazujú čísla.

Přežít! (2005) (seriál)

Priznám sa že v čase ked píšem tento comment nemam pozreté všetky diely ale aj po par epizodách musím uznat že tvorcovia spravili vcelku zaujímavú seriu ktorá má v sebe dávku napätia a osudý ludí ktorým sa stalo nejakým spôsobom neštastie a oni sa ocitli zoči voči smrti je vykreslené naozaj vierohodne a pútavou formou.

Nevědomí (2013)

Celkom vydarené scifi po scenaristickej stránke cez vizuál a nesmiem zabudnút na herecké výkony,pre mna jeden z tých lepších Tomových filmov kde v roli Jacka Harpera predvádza ako na to v postapokalyptickom svete.

Plivu na váš hrob (2010)

Jednoduchý dej ale nedalo sa čakať viac od tohto hororu,mna skôr upútalo prevedenie a premyslenosť pomsty hlavnej aktérky.No čo už,určite to nie je rodinný film na nedeľné popoludnie..:-)

Objížďka (1945)

Parádna noirová jazda naprieč USA v ktorej sa nám predstaví fakt kvalitný loser strieborného plátna a sekunduje mu dievča ktoré by ste v jeho situacií určite nechceli stretnúť.