Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Záleží na příběhu, který se dostane na obrazovku. Nicméně je zvláštní, že i ten nejzajímavější příběh dokáže dokonale uzemnit pošťák "tupý úsměv" Ondra a Ester "oči jak baterky" Janečková. Jestli jde něco udělat pro zkvalitnění tohoto pořadu, tak je to vyhození těchto dvou antimoderátorů.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Nezajímavé reportáže ze světa tzv. slavných českých selebrit, kde se vyskytují pořád ty samé, provařené, průměrné ksichty. Všimněte si. Kdykoliv na to přepnu tak je tam buď Vondráčková, Hanychová, Bartošová, Pomeje a nebo některá z těch silikonových, co nevím jak se jmenují

Pes baskervillský (1983) (TV film)

Asi nejlepší adaptace nejslavnějšího případu Sherlocka Holmese, jaký jsem dosud viděl.

Na stromě (1971)

Moc malý prostor pro komika jako je Louis de Funes

Četník se žení (1968)

Poslední četníkovský film s opravdu četníkovskou atmosférou a vydařenými gagy.

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

Vynikající atmosféra skotského hradu, je neopakovatelnou příměsí této komedie. podle mě nejlepsí fantomas

Fantomas (1964)

Jean Marais prý měl být hlavní hvězdou tohoto filmu. Aby ne když měl v tomto filmu na svědomí tolik rolí, že by mu pomalu záviděl i Eddie Murphy. Nicméně tady úplně zastíněn tím malým nervozním mužíkem, který se zrovna dostával na výsluní své obrovské popularity. Louis De Funes byl a je opravdový poklad francouzské komedie

Pošetilost mocných (1971)

Jedna z nejlepší Funésovek. Genialní Louis De Funes se skvěle dopňuje s Yvesem Montandem a tvoří spolu vynikající dvojici pána a sluhy. Tenhle film můžu klidně třikrát dokola